kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 10-12-2019, 17:02
Rutynka Rutynka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 34
Domyślnie

A po co się bawić w jakieś kominki i brudzić mieszkanie jeśli można wykorzystać lepsze rozwiązanie jak gaz LPG jako ogrzewanie. Takie instalacje pomoże wykonać firma http://lpgdirect.pl/ która także dostarczy samo paliwo. Będzie tanio i ekologicznie i nie musisz się martwić o stałe podkładanie do ognia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 10-12-2019, 19:53
Eledia Eledia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Kominek jest fajny i przyjemny, ale mało praktyczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 14-12-2019, 14:04
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Na rynku chyba nie ma lepszego producenta systemów kominowych od firmy https://www.defrohome.pl/ . Polecam ich jeśli będziecie potrzebować tego typu produktów. Naprawdę solidnie zajęli się moim problemem i przedstawili idealne rozwiązanie dla mojego domu. Konstrukcja jest bezpieczna i wykonana z najwyższej jakości ceramiki. Mam nadzieję, że posłuży mi bardzo długo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 16-12-2019, 19:42
Madameadame2 Madameadame2 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 105
Domyślnie

Producentów nie brakuje, warto tu wybierać solidną i elegancką stal. A takie kominki to oferta od firmy ignif.com/drzwiczki-kominkowe/ Znajdziecie tu wiele akcesoriów niezbędnych do budowy kominka w salonie, w tym i różnego rodzaju, robione na wymiar, drzwiczki kominkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 16-12-2019, 19:56
Kasztan Kasztan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Kominek to fajny gadżet, ale nie nadaje się na system grzewczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 20-12-2019, 09:43
klakin's Avatar
klakin Mężczyzna klakin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 1
Domyślnie

Kominek, na który się zdecydowałem, to był strzał w dziesiątkę. Jednak mam problem z utrzymywaniem, go w czystości. W internecie poprzez stronę https://www.golddrop.eu/pl/pdt trafiłem na ofertę płynu do czyszczenia kominków. Jednak pierwszy raz kupuję taki środek i nie jestem przekonany, czy warto akurat inwestować w ten.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 16-01-2020, 14:11
Karika90 Karika90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 3
Domyślnie

Ja mam kominek i bardzo jestem z tego zadowolona, nie dość, że ogrzewa praktycznie cały dom (mam niewielki dom, a kominek umiejscowiony centralnie), to jeszcze świetnie wygląda i daje przytulny klimacik. Teraz jest dużo możliwości jak umiejscowić kominiek, można w salonie z aneksem kuchennym, nic ze sobą nie koliduje - tutaj https://kratki.com/pl/pomysl-na-komi...nie-z-kuchnia/ polecam poczytać , dużo przydatnych informacji, ogólnie polecam cały blog, bardzo przydatny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 18-01-2020, 12:59
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Witam wszystkich forumowiczów. Jeżeli chodzi o kominki, to polecam wam wszystkim sprawdzić ten link: https://ignif.com/wklady-kominkowe/ gdzie znajdziecie świetne kominki oraz wkłady kominkowe. Polecam wam zerknąć, bo moim zdaniem warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 20-01-2020, 10:10
tom77tp's Avatar
tom77tp Mężczyzna tom77tp is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Grabowie
Posty: 4
Domyślnie

kominek to dobra sprawa w przypadku braku prądu i możliwości opału z pieca centralnego
kominek pozwoli nawet na kilkudniowe przetrzymanie dużych mrozów i innych nieoczekiwanych awarii
polecam kominki rusykalne z piaskowca , które to po latach niebytu wracają do łask
__________________
kamień elewacyjny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 28-01-2020, 14:33
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Dla mnie osobiście kominek to obowiązkowy element każdego salonu. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie wszędzie jest możliwy jego montaż. Jeśli chcecie mieć przytulny salon, to niewątpliwie warto dobrze rozejrzeć się na rynku. Dobrze sprawdzają się wkłady wodne i wiele osób się na nie decyduje. Sprawdźcie sobie np. w Kominki Waligóra jaka jest cena kominka z płaszczem wodnym. Mają tam też inne wykłady. U nich w ofercie są kominki premium, ale cena nie jest jakaś kosmiczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.