kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 01-07-2019, 15:20
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Ja regularnie chodzę na badania bo moje zdrowie jest dla mnie najważniejsze i dlatego też staram się odżywiać i regularnie uprawiać sporty. Wyniki cytologia mnie tylko ostatnio zmartwiły, ale mam zalecone stosowanie żelu papilocare także mam nadzieję że wszystko wróci na swoje prawidłowe tory
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 03-07-2019, 00:12
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Badania na pewno są konieczne jak ma się jakieś problemy ze zdrowiem to trzeba się kontrolować. Wiem, że z cukrzycą nie jest łatwo żyć, więc też trzeba być pod kontrolą lekarza. Tu https://diabetyk24.pl/blog-section/b...lus-na-korekte czytałam o tej chorobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 03-07-2019, 11:18
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

hello!
ja co jakiś czas korzystam z zabiegów w komorze hiperbarycznej Atamed Tlen w komorze hiperbarycznej przenika do krwinek czerwonych i nie tylko, w efekcie ciało bez wysiłku odnosi korzyści, których nie można osiągnąć żadną inną terapią - rozluźnienie, odstresowanie itd POLECAM każdemu
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 03-07-2019, 15:49
Sara9000's Avatar
Sara9000 Sara9000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 121
Domyślnie Ja biorę witaminy!

Ja biorę witaminy oraz piję dużo rozmarynu leczniczego. To jest świetna sprawa.
_____________________
pisaniepracmagisterskich.edu.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-07-2019, 12:56
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Co sądzicie o chorobach skóry? Moja mama ma podejrzenie tłuszczaków i zastanawiamy się nad leczeniem. W jaki sposób się je usuwa i gdzie warto się zgłosić? https://febumed.pl/porady/92-Fototer...eniu-luszczycy Proszę o opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 17-07-2019, 11:46
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Co jak co ale zdrowie jest najwazniejsze,bo bez niego nic tak juz nie cieszy choc wiem ze w starszym wieku jest to trudna sprawa. Wiec dlatego uwazam, ze takie miejsca jak domy seniora sa potrzebne. Nasze społeczeństwo się starzeje i niestety coraz czesciej nie ma kto nami sie zajac. Na szczescie są takie domy jak ten Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu gdzie opieka jest calodobowa lub dzienna- w zaleznosci od potrzeby. To dobre miejsce dla seniorów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 17-07-2019, 13:47
Rushka's Avatar
Rushka Rushka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Uprawiam dużo sportu i w lato i w zimę oraz hartuje swój organizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-07-2019, 14:06
koluszek Mężczyzna koluszek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ja regularnie raz w roku odbywam badania, a na codzień staram się ruszać i zdrowo jeść
__________________
deska surfingowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 17-07-2019, 14:39
kozynia kozynia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 13
Domyślnie

u mnie dbanie o zdrowie to regularne badania krwi i moczu, wykonuje je dwa razy do roku albo raz na rok w laboratorium diagnostyce, póki co jest wszystko ok, wiec nie martwię się jakoś specjalnie, ale jak juz czujecie się źle, boli was głowa jest Wam słabo, to warto pójść zrobic podstawowe badania, wtedy powinno wyjść co w rawie piszczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 07-08-2019, 21:50
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Dbać o zdrowie można na wiele sposobów, ważne jest zdrowe odżywianie, ruch oraz to jak dbamy o własną skórę. Kosmetyki Hildegard Braukmann to naturalne kosmetyki które poprawiają kondycję skóry oraz tym samym samopoczucie. Linia Body Care do kompleksowa pielęgnacja nawet bardzo wymagających rodzajów skory, migdałowy olejek do kąpieli który przyjemnie nawilża i odpręża. Zawiera witaminę E, poprawia nie tylko kondycję skóry ale i samopoczucie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.