kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Sex
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-06-2021, 10:40
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Tutaj śmiało mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Lovita. Wsparcie obsługi, najwyższa jakość i konkurencyjne ceny (tym bardziej, że przy pierwszych zakupach można jeszcze zyskać fajny rabat). Jak dla mnie mega opcja i na pewno jeszcze nie raz sama skorzystam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 31-07-2021, 17:53
topwomenpl topwomenpl is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 32
Domyślnie

jasne , kupuj facet się ucieszy!
_________
sex ogłoszenia towarzyskie Bydgoszcz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 07-08-2021, 12:56
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Ja natomiast śmiało mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na sklep internetowy Lovita.pl w którym znajdziecie wyjątkowe komplety koronkowe, pończochy, specjalne szlafroki itp. Myślę, że się akurat co do nich nie zawiedziecie i mam nadzieję, że uda się Wam coś wyjątkowego również znaleźć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-08-2021, 11:18
irenka irenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 149
Domyślnie

Odkąd pamiętam zawsze kupuję znane marki i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Twierdzę, iż lepiej będzie wydać nieco więcej aniżeli wybierać kiepskiej jakości bieliznę kilka razy na rynku. A Wy co o tym myślicie? Dla mnie bielizna ze sprawdzonego źródła to jedyny rozsądny wybór. A już mam coś fajnego tutaj https://ekskluzywna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-09-2021, 10:04
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 989
Domyślnie

No to może warto sprawdzić sklep online Valetta w którym znajdziesz sporo świetnych propozycji w zakresie bardzo dobrze wykonanej bielizny damskiej, z resztą sama kupiłam sobie u nich ostatnio Body Koronkowe Z Chokerem które prezentuje się pięknie i do tego jest w naprawdę przystępnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 09-11-2021, 10:26
mareczek873 Mężczyzna mareczek873 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 54
Domyślnie

Są dziewczyny, które zarabiają na sprzedaży używanej bielizny, którą sobie noszą https://www.boonga.pl/handel/bielizna-noszona ciekawy temat co ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 02-12-2021, 14:52
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Podczas poszukiwań bielizny nocnej, na co dzień, jak i w wersji wyszczuplającej. Zajrzyj sobie do Valetta w wolnej chwili i daj znać, czy zakupy się udały bo temat zapowiada się ciekawie, a ja ładną bieliznę uwielbiam. Może Was też pozytywnie zaskoczą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 05-12-2021, 17:38
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Zobacz sobie i polecam Ci skorzystać z ich oferty bo naprawdę jest to godne polecenia.Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy to odezwij się do mnie na priv to postaram się Ci udzielić odpowiedzi. Dzięki i do usłyszenia. https://adwave.eu/audyt-seo-strony-i...arto-wiedziec/

Ostatnio edytowane przez astraso : 08-01-2022 o 14:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-11-2022, 22:41
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 989
Domyślnie

No to może warto w takim razie sprawdzić również sklep Valetta zarówno jeśli znajdziecie trochę czasu to polecam zapoznać się z ich ofertą gdzie znajdziecie stylowe propozycje w bardzo dobrych cenach i jednocześnie porządnym wykończeniu. W nocy na pewno Wasi partnerzy będą zachwyceni!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-01-2023, 21:04
cleo5 cleo5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 254
Domyślnie

ja zamawiam :d lubie lateksik, maz woli koronke wiec zakladam i takie i takie zalezy jaki mam nastroj :P a kupuje na https://superlove.pl/bielizna-erotyczna bo lubie dobra jakosc
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.