kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-10-2022, 12:20
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie Wyposażenie salonu kosmetycznego - dotacja z urzędu

Gdzie kompletowałyście wyposażenie do swojego gabinetu kosmetycznego i czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hurtowni, które pomagają w rozliczeniu dotacji z urzędu pracy? Pozdrawiam serdecznie i z góry bardzo dziękuję za wszystkie informacje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-10-2022, 20:10
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Ze swojego doświadczenia mogę polecić kontakt z hurtownią FineFactory, ponieważ również wzięłam dotacje z urzędu pracy i przyznam, że bardzo nam pomogli z dobrem sprzętu i poprawnym rozliczeniem dotacji z całą papierologią przez faktury i oświadczenia. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-10-2022, 09:01
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Zdecydowanie mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników, że przede wszystkim będąc na etapie poszukiwań dobrej jakości wyposażenia do gabinetu kosmetycznego to warto mieć jedną dobrą i sprawdzoną hurtownię kosmetyczną FineFactory u których znajdziecie również świetne modele autoklaw, jak Enbio S ze względu na dużą dokładność i jednocześnie możliwość sterylizacji kilku pakietów narzędzi jednocześnie. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-10-2022, 09:04
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Mega dzięki za podpowiedzi, chętnie wezmę pod uwagę w takim razie co dokładnie posiadają w ofercie i czy będą nam w stanie pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-10-2022, 08:57
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

W mojej ocenie poszukiwania wysokiej jakości w zakresie wyposażenia do salonu kosmetycznego to na pewno warto będzie wziąć pod uwagę ofertę jednej z lepszych i sprawdzonych hurtowni kosmetycznych, czyli FineFactory u których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, ale również rozbudowaną ofertę zarówno w zakresie akcesoriów, mebli, sprzętów i wiele innych. Najlepiej się będzie skontaktować i porozmawiać z obsługą, która na pewno pomoże i dostarczy potrzebne dokumenty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-01-2023, 20:03
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Witaj. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą firmy Investhoreca https://investhoreca.pl/c/2220/krzes...s-i-sport.html, która dysponuje ogromnym asortymentem do tego typu lokali. Mnie osobiście interesowało krzesło siodłowe, ale moja znajoma zamawiała u nich całe wyposażenie do swojego gabinetu kosmetycznego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-02-2023, 12:26
lenonka lenonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 147
Domyślnie

Nie wiem jak to wygląda w kwestii rozliczeń, ale ogółem takie różne rzeczy potrzebne w gabinecie,chociażby do dezynfekcji,to widziałam np tu - https://medim24.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-02-2023, 13:26
Nanka Nanka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 85
Domyślnie

A gdzie zamawiacie rzeczy do dezynfekcji do salonu kosmetycznego? ostatnio zaczęłam w Internecie zamawiać i trafiłam na https://medim24.pl/ , pierwsze zamówienie juz zrobione i wszystko super, dobre ceny i jakość wszystkiego co kupiłam więc jak szukacie sprawdzonego miejsca to polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-04-2023, 11:13
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Samo wyposażenie gabinetu kosmetycznego jest bardzo ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również bardzo ważną sprawą jest to aby właśnie wiedzieć jakiego rodzaju biurka kosmetyczne wybrać. Zdecydowanie spory wybór takich rzeczy jest w https://aruba.rzeszow.pl/biurka-i-stoliki-kosmetyczne i ja jestem zdania, że o takich kwestiach dobrze jest wiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-04-2023, 19:15
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 448
Domyślnie

Korzystanie z dotacji unijnych może przynieść wiele korzyści dla osób prowadzących własny biznes. Wsparcie finansowe ze środków Unii Europejskiej pozwala na realizację ambitniejszych projektów i inwestycji, które w innym przypadku mogłyby okazać się zbyt kosztowne lub nieosiągalne dla przedsiębiorstwa. Dotacje unijne mogą być przeznaczone na wiele różnych celów, takich jak rozwój innowacyjnych technologii, modernizacja infrastruktury, szkolenia pracowników czy ochrona środowiska. Tutaj https://edoradca.pl/jak-sfinansowac-...echnologiczne/ można znaleźć więcej informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.