kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 06-01-2022, 16:22
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Przyznam szczerze, że ja dopiero kiedy zaczęła się pandemia postawiłam na pielęgnację mojej cery. Miałam znacznie więcej czasu i mniej wychodziłam z domy, więc ograniczyłam nakładanie makijażu. W sieci znalazłam masę porad i ciekawych pomysłów. Przykładowo w tym artykule: https://www.ezebra.pl/pl/blog/domowe...635854242.html znajdziecie propozycję maseczek domowych do samodzielnego przygotowania. Korzystałam z tych rozwiązań na kwarantannie i korzystam do dziś. Także jeśli chcecie zrobić sobie domowe spa to zdecydowanie warto się zainspirować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-08-2022, 10:51
cleo5 cleo5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 254
Domyślnie

moim masazerem jest mąż i mam tez banki chinskie a tak serio to mam masazer Crystallove 3D Rose nie uzywam go jakos mega czesto ale go lubie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-08-2022, 19:34
koraliczkowa koraliczkowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 75
Domyślnie

takie masazery to pewnie z tysiaka kosztuja :P nie kazdego stac na taki zakup
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-08-2022, 19:49
cleo5 cleo5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 254
Domyślnie

niee to nie jest maszynka, moj kosztuje 180 teraz taniej bo promocja https://www.notino.pl/crystallove/3d...azu-do-twarzy/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-09-2022, 15:05
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie

Jeszcze do niedawna korzystałam z domowego spa, aczkolwiek będą na wyjeździe w Hotel Lubicz skorzystałam z ich oferty. Będą szczerą muszę przyznać, że takiego relaksu nie zażyłam jeszcze nigdy, oprócz tego samo miejsce również znakomite na babskie wyjazdy czy też rodzinne wycieczki.

Ostatnio edytowane przez Karolina647 : 28-09-2022 o 15:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-10-2022, 14:51
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 484
Domyślnie

Jak je robicie?

___
biustonosz damski
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-10-2022, 17:45
ramcia ramcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 108
Domyślnie

Domowe Spa jest bardzo fajne, z pewnością jest to tańsza opcja no i z domu nie musimy wychodzić więc można zaoszczędzić także dużo czasu. Jednak czasem nie warto oszczędzać. Byłam zwolenniczką takiej formy relaksu dopóki nie spróbowałam spa w Hotelu Lubicz. Do Ustki mam całkiem niedaleko, więc korzystam regularnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-10-2022, 16:03
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jeżeli macie problem z podrażnieniami skóry, to warto zastosować sobie produkt o nazwie Sudocrem. Na stronie tego portalu https://sudocrempolska.pl/kiedy-uzywac/ znajdziesz na jego temat wiele przydatnych wskazówek, więc myślę że nie będziesz rozczarowana informacjami tam zawartymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-10-2022, 09:25
Kornelia25 Kornelia25 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 71
Domyślnie

Jeżeli chodzi o domowe SPA to jest to mój codzienny wieczorny rytuał. Wiadomo w zależności od czasu raz jest dłuższy raz krótszy, ale staram się o nim nie zapominać, dzięki czemu moje samopoczucie, a przy okazji kondycja skóry jest o wiele lepsza Ja do takiego domowego SPA uwielbiam zapalać świece zapachowe, a że w sieci trafiłam na fajny artykuł https://kb.pl/porady/jakie-swiece-wy...azienki-_wp22/ mówiący o tym, jakie świecie warto wybrać do łazienki, to już w ogóle moja łazienka to taki mini salon odnowy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.