kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 03-09-2019, 14:32
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Również mogę się podpisać pod tutlo! Super szkoła, wszystko tak dostosowane do klienta aby każdy kto chce się uczyć mógł to robić w dogodnym dla siebie czasie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 04-09-2019, 07:54
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Dla mnie taką super szkołą jest ta https://lincoln.edu.pl/ Prowadzi kursy dla dorosłych i młodzieży np przygotujące do matury. Metody nauki nowoczesne, a też uczą praktycznych rzeczy jak pisanie dokumentów np CV. Warto szybko się decydować, bo zapisy w toku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 06-09-2019, 08:53
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

A myślałaś nad nauką angielskiego online?
Ostatnio znalazłam świetny artykuł na ten temat.
Zerknij sobie tu jak wygląda szybka nauka angielskiego według nauki myślę, że to ciekawe zagadnienie i warto sobie sprawdzić czy taka forma nauki będzie odpowiednia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 13-09-2019, 13:37
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja już uczyłam sie w kilku szkołach ale zdecydowanie tutlo jest dla mnie najlepszą opcją! Dużo udogodnień- mogę sobie tak wszystko ustawić aby swobodnie sie uczyć wtedy kiedy mi pasuje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 18-09-2019, 20:52
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Dla mnie nie ma nawet porównania jeśli chodzi o tutlo a jakieś zajęcia w grupach. Zdecydowanie bardziej mi odpowiada forma nauki przez internet, mam więcej śmiałości, bo jestem sama ze speakerem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 23-09-2019, 12:45
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja już uczyłam sie w kilku szkołach ale zdecydowanie tutlo jest dla mnie najlepszą opcją! Dużo udogodnień- mogę sobie tak wszystko ustawić aby swobodnie sie uczyć wtedy kiedy mi pasuje!


Też się uczę z tutlo! Faktycznie, elastyczność godzin nauki jest u nich dużym plusem! A do tego sama mogę sobie wybierać speakerów na lekcję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 23-09-2019, 16:39
tatez tatez is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 1
Domyślnie

ja uczę się przez internet to bardzo wygodne i skuteczne

___
www
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 25-09-2019, 09:01
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Ja coś tam angielski obaczajałam, ale byłąm na kursie z Angloville żeby trochę podszlifować go i powiem że poczyniłąm taki postęp że się tego nie spodziewałam, native speaker bardzo fajni, cierpliwi, choć dla mnie tez bardzo pomocni byli koordynatorzy. bardzo dobra organizacja. polecam.https://angloville.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 29-09-2019, 13:34
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Języka angielskiego możesz uczyć się w Columbus - https://www.columbus.lublin.pl/kim-jestesmy To centrum języków Europejskich w Lublinie. Mają duży wybór języków i atrakcyjne ceny kursów. Sama myślę o zapisaniu się tam na kurs jezykowy. Nauka w domu zdecydowanie mi nie idzie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 29-11-2019, 20:58
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

ja się uczyłam na obozie z Angloville i nauczyłam się najwięcej ze wszystkich kursów, w jakich brałam udział, chyba przez otoczenie języka i obecność native speakerów, którzy są bardzo zachęcający i wspierający w nauce
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.