kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-02-2015, 11:18
superniczek superniczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 9
Domyślnie Jak zaaranżować salon z aneksem?

Witam planujemy z mężem zakup mieszkania, a ja już myślę o tym jak je urządzić Na pewno będzie to salon połączony z aneksem kuchennym, ale nie wiem jakie rozwiązania zastosować w celu połączenia salonu z aneksem? Myślałam o takim stoliku barowym z hokerami, takie stołki w jakimś intensywnym kolorze? Co myślicie? Może znalazłby się jakiś producent hokerów, który mógłby wykonać mi je na zamówienie? Znacie? Polecicie coś? Może jakieś pomysły i sprawdzone rozwiązania zastosowane w Waszych mieszkaniach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-02-2015, 11:56
laidback laidback is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Może najpierw kup to mieszkanie, żebyś wiedziała jaki jest jego układ. Nie każde mieszkanie z aneksem kuchennym da się urządzić w ten sposób, który chcesz. Wszystko zależy od rozmieszczenia okien, ścian, a nawet instalacji elektrycznej. Podział przestrzeni za pomocą stolika wydaje się bardzo fajnym rozwiązaniem, tylko musisz zobaczyć, czy w danym wnętrzu to ogóle będzie pasowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-02-2015, 20:28
minnie77 minnie77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Ja myślę, że jeśli prowadzicie towarzyski styl życia to takie rozwiązanie Wam się sprawdzi. Fajnie wygląda połączenie aneksu i salonu właśnie za pomocą takiego blatu z hokerami i właśnie na spotkania, imprezy z przyjaciółmi będzie jak znalazł. Coraz więcej ludzi tak aranżuje mieszkanie, więc i pewnie wybór takich mebli jest większy choćby w tym sklepie http://kdcmeble.com/pl/hokery-krzesla-barowe/.

Ostatnio edytowane przez minnie77 : 09-03-2015 o 07:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-02-2015, 08:46
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Pomysł na połączenie tych pomieszczeń jest moim zdaniem dobry, tylko wtedy wszystko musi być ze sobą spójne.
Zadbaj też o szczegóły - warto wybrać na przykład jakieś fajne dekoracje i akcesoria kuchenne: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuch...oria-kuchenne/ w takiej tonacji, która pasuje do wyglądu salonu z aneksem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-02-2015, 21:03
ExtraPierre75 ExtraPierre75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 12
Domyślnie

salon z aneksem to dobra sprawa przy imprezowym stylu życia chociaż czasami przygotowując jedzenie zapachy z kuchni bardziej będą się roznosiły po mieszkaniu więc jak wszystko ma swoje wady i zalety. co do samych hokerów to widziałem kilka razy w katalogach sklepów meblowych właśnie w jaskrawych kolorach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-03-2015, 19:18
cyprys99 cyprys99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

salon z aneksem to rewelacyjne rozwiązanie, przy małych dzieciach to już w ogóle. Także nie wyobrażam sobie mieć innego układu kuchni. Praktyczne niesamowicie , a z zapachami można sobie poradzić.

Ostatnio edytowane przez cyprys99 : 16-03-2015 o 19:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-03-2015, 06:41
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Zajrzyj na www.homebook.pl. I ja i większość moich znajomych posiłkowała się tą stroną podczas zmiany wystroju wnętrza, a pomysłów na salon z aneksem kuchennym zdecydowanie tam nie brakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-03-2015, 20:15
jowitaG jowitaG is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 17
Domyślnie

Myślę, że w przypadku podłogi warto zdecydować się na płytki, zarówno w kuchni jak i salonie. Moim zdaniem ciekawą ofertę w tym zakresie ma marka Kwadroceramika. Tutaj można sobie zobaczyć płytki salonowe http://www.kwadroceramika.com/pl/pro...lytki_salonowe - bardzo podobają mi się te kafelki podłogowe do salonu.

Również ta marka jest polecana w zakresie solidności płytek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.