kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-04-2016, 10:43
Patrycja35's Avatar
Patrycja35 Patrycja35 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 138
Domyślnie Lustrzanka: wg was warto w taką porzadniejszą zainwestować?

Lustrzanka: wg was warto w taką porzadniejszą zainwestować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-04-2016, 17:27
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

To chyba zalezy od tego do jakich celów jest Ci ona potrzebna...
Jak amatorsko zupełnie to nie wiem czy bym kupiła, bo to drogi sprzęt,
chyba że bardziej do pracy itd?
Tu masz fajny artykul co do tego jak wybrać lustrzankę:
http://www.morele.net/wiadomosc/jak-...najlepsza/451/

- warto poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-05-2016, 18:13
texas21's Avatar
texas21 Mężczyzna texas21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 5
Domyślnie

Zależy w jakich celach. Jeśli lubisz robić zdjęcia, masz do tego możliwości to czemu nie. Ale jeśli miała by leżeć na półce to bezsensu.
__________________
Dla leniucha i osioł szybko biegnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-12-2018, 12:19
Abi Ubu Abi Ubu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 42
Domyślnie

A jakie karty pamięci microSD polecacie do lustrzanki? Zastanawiam się, którą kupić - chodzi oczywiście o pojemność. Chyba że producent też ma wpływ na to, jak to się potem sprawuje?

Niemniej, czy 64 GB to wystarczająco, jeśli chciałby regularnie robić zdjęcia w weekendy? Ile zdjęć się na takiej karcie zmieści?

P.S.: Dlaczego przy tych samych pojemnościach niektóre karty są dwa razy droższe? Czy jest za co płacić? https://www.ceneo.pl/Karty_pamieci/Rodzaj:microSD.htm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-12-2018, 12:59
tarlan tarlan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 6
Domyślnie

Jeśli planujesz zająć się fotografią 'na poważnie', a nie amatorsko i sporadycznie, a aparat nie będzie leżał na półce i się kurzył, to według mnie warto. Jeśli będziesz się przesiadać z robienia zdjęć zwykłym cyfrowym aparatem lub smartfonem, to weź pod uwagę, jakie funkcje i opcje ma lustrzanka, bo pod tym względem są skomplikowane dla początkującego. A ogarnięcie wszystkich przycisków i efektów trochę zajmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-12-2018, 17:34
Agusiek55 Agusiek55 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 106
Domyślnie

Nawet jak nie planujecie profesjonalnie zajmować się fotografią to warto kupić lustrzankę, choćby na na wycieczki na pewno taki sprzęt się przyda Dobry aparat starczy wam na pewno na lata. Takich rzeczy się nie wyrzuca, jak coś się dzieje to są specjalne firmy takie jak http://e-csi.pl/ - serwis olympus Warszawa gdzie możecie naprawiać róznych marek sprzęty fotograficzne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-01-2019, 21:22
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Jeśli jesteś fotografem-amatorem i nie miałaś styczności na dłużej z cyfrową lustrzanką warto wybrać aparat, który ma na tyle opcji, że sam nie ogarniesz, a przy okazji na tyle wystarczająco, żeby nie zabrakło Ci jak staniesz się bardziej doświadczonym użytkownikiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-01-2019, 21:16
Agusia88 Agusia88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 21
Domyślnie

Trochę się z Tobą nie zgadzam - wiele wcale nie oznacza dobrze. Jeżeli jesteś początkującym fotografem, powinieneś opanować podstawy, przyzwyczaić się do sprzętu. Gdy opanujesz jedne techniki, możesz kształcić inne umiejętności. Zawsze możesz porównać faworytów na https://proclub.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-03-2019, 12:18
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Mnie zupełnie wystarcza smartfon No ale wiadomo, jak chcesz robić bardziej profesjonalne zdjęcia, to musisz zainwestować w jakis dobry aparat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-03-2019, 10:43
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 215
Domyślnie

Ja też dość długo zadowalałam się apartem w telefonie, ale ostatnio zmieniłam telefon i nowy zdjęcia robi średniej jakości. Postanowiłam więc, że kupię prawdziwy aparat fotograficzny, oczywiście nie jakiś profesjonalny sprzęt, tylko po prostu dobrej jakości aparat fotograficzny kompaktowy, którym będę robić zdjęcia i na co dzień i w przypadku jakichś uroczystości. Szukam teraz czegoś ciekawego, a że wybór jest duży, to pewnie w weekend z mężem coś fajnego wybierzemy.

Ostatnio edytowane przez Noria : 22-03-2019 o 11:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.