kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-05-2015, 18:10
Intertrent76 Intertrent76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Domyślnie Zepsuta chłodnica wody w aucie

W mojej Toyocie popsuła się chłodnica wody (właściwie to nie do końca się popsuła, ale długo już nie pociągnie i trzeba jak najszybciej zamontować nową), przynajmniej tak mi powiedzieli u mechanika, ale niestety nie mają tam na miejscu pasującej do mojego samochodu chłodnicy, więc niestety musieliby ją sprowadzić. Mój brat mi doradził, żebym sama zamówiła część i zapłaciła tylko za montaż. Podobno tak będzie szybciej i bardziej opłacalne finansowo. Jak myślicie? Gdzie najlepiej kupić takie części?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-05-2015, 16:40
MrJanine75 MrJanine75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Czy ja wiem czy szybciej na to samo ci wyjdzie nawet mogą ci łaskę zrobić, gdy zamontują tą nową chłodnice. Chyba, że to jakiś twój znajomy albo dobry mechanik. Zamówienie części dobra sprawa mój mąż z tego co kiedyś patrzyłem, gdy siedział na komputerze to przeglądał motoneo często kurier był z nadaniem tego adresu znaczy nazwy firmy. Mówił mi, że to firma dobra i rzetelna i długi czas z stamtąd zamawia części do naszego auta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-05-2015, 14:36
NELIA70 NELIA70 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Domyślnie

Niestety nie zawsze zamawianie części na własną rękę to jest najlepsze wyjście, ponieważ często mechanicy mają spore rabaty u dostawców części, także warto zapytać o to mechanika i zapytać o koszt takiej części i wtedy możesz popatrzeć coś na własną rękę i zobaczyć czy się opłaca zamawiać przez internet czy nie Można często trafić na fajne promocje i atrakcyjne ceny, ale niestety zdarzają się też oszuści, którzy nie sprzedają oryginalnych części;/

Ostatnio edytowane przez NELIA70 : 06-05-2015 o 14:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-05-2015, 17:05
Intertrent76 Intertrent76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał NELIA70
Niestety nie zawsze zamawianie części na własną rękę to jest najlepsze wyjście, ponieważ często mechanicy mają spore rabaty u dostawców części, także warto zapytać o to mechanika i zapytać o koszt takiej części i wtedy możesz popatrzeć coś na własną rękę i zobaczyć czy się opłaca zamawiać przez internet czy nie Można często trafić na fajne promocje i atrakcyjne ceny, ale niestety zdarzają się też oszuści, którzy nie sprzedają oryginalnych części;/

No właśnie. W tym celu najlepiej porównać ewentualne ceny. Mam taki zamiar, ale najpierw muszę wiedzieć gdzie mogę kupić takie części Jeśli chodzi o oszustów to oczywiście zdaję sobie z tego sprawę i dlatego raczej skłaniam się bardziej ku sklepom internetowym, a nie sprzedawcom na portalach aukcyjnych czy ogłoszeniowych. Sklepy są prowadzone przez zarejestrowane firmy, więc ryzyko oszustwa jest o wiele mniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-05-2015, 22:18
jolka jolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 15
Domyślnie

Nelia ma rację, zwykle mechanicy mają spore rabaty u dostawców i naprawdę ciężko będzie Ci znaleźć coś taniego, chyba że będziesz szukać używanych części, a przecież nie o to chodzi. Porozmawiaj jeszcze ze swoim mechanikiem co jest w stanie zrobić, albo skonsultuj się z kimś innym, nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale może jest u Ciebie ta sieć warsztatów: motointegrator.pl/warsztaty/?sort=best_match&show_all=1 - ja do nich jeżdżę z obydwoma samochodami i nie miałam nigdy takich dylematów jak drogie części.

Ostatnio edytowane przez jolka : 19-05-2015 o 22:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-03-2018, 20:25
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Z mechanikami to bywa różnie, także do naprawy takich większych usterek warto wybrać dobrych specjalistów http://frosttruckserwis.pl/ Ci pomogą nam naprawić samochód i uczciwie nam powiedzą, co jest nie tak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-06-2018, 11:10
sara89 sara89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 40
Domyślnie

A szukałeś w internecie? Wydaje mi się, że powinieneś znaleźć ją w o wiele niższej cenie niż w sklepach stacjonarnych z częściami. Przesyłka też nie będzie droga, możesz skorzystać z https://www.sendit.pl/centrum-inform...h/dpd/warszawa. Mają bardzo niskie ceny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-09-2018, 14:50
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jeżeli chodzi o chłodnice, to sama niespełna dwa miesiące temu miałam podobny problem. Naprawa chłodnicy kosztowała mnie przeszło tysiąc złotych, co chyba nie muszę dodawać, bardzo mnie zdenerwowało. Postanowiłam znaleźć sposób, który będzie chronił tę część auta w skuteczny sposób. Polecam przetestować http://tec2000.pl/produkt/produkt-us...tor-stop-leak/ jest to środek uszczelniający do chłodnic, dzięki któremu ominą cię przygody z wyciekami lub nieszczelnym systemem chłodniczym. Preparat kosztuje niewiele, a może w skuteczny sposób zapewnić maksymalną ochronę przed awarią systemu chłodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-01-2019, 17:59
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja bym tego raczej sama nie naprawiała. Wolałabym zadzwonić po pomoc drogową, która dowiezie moje auto do profesjonalnego warsztatu samochodowego i tam naprawą zajmą się specjaliści. Jeżeli mieszkacie w Płocku to macie kontakt na bardzo dobrą pomoc drogową: http://pat-car.pl/kontakt/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-08-2019, 19:28
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Jeśli masz takie problemy wejdz tutaj a dowiesz sie więcej https://autoserwisgp.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.