kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-12-2019, 22:23
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie Ginekolog w Warszawie???

Jaki ginekolog w Warszawie? Kogo polecacie? Najlepiej na już.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-12-2019, 22:27
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Zgadzam się, warto mieć sprawdzonego ginekologa z dużym doświadczeniem. W przychodni https://cmp.med.pl/cmp-chmielna/ są dobrzy specjaliści. Doktor świetnie podchodzi do pacjentek. Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to warto wybrać dobrego lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-12-2019, 20:32
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Kiedy się przeprowadziłam też szukałam takiego, który nie tylko będzie recepty wypisywał ale podejdzie do tematu jak trzeba, tym bardziej że mi o antykoncepcję chodziło. Na szczęście trafiłam na taką panią doktor, która porządny wywiad przeprowadziła, badania potrzebne zleciła i belara, którą mi dobrała też dla mojego organizmu jest dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-04-2020, 09:48
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Ja mam sprawdzonego i całe szczęście bo ostatnio po cytologi okazało się, że mam jakieś zmiany na szyjce macicy. Na razie kazał stosować kuracje żelem papilocare i wrócić za jakiś czas na kontrole. Dobrze że szybko wdrożył leczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-07-2020, 18:55
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 267
Domyślnie

Uważam że najlepszym ginekologiem w Warszawie jest dr Jacko ze szpitala medicover, bo ona zna się na endometriozie i poradziła mi nawet żebym skorzystała z pomocy dietetyka i fizjoterapeuty na miejscu bo to bardzo ważne w opanowaniu tej choroby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-07-2020, 08:16
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Czy ginekolog pomaga w kwestii nietrzymania moczu? Ktoś z was był z takim problemem u ginekologa? U mnie jakiś czas temu problem zaczął narastać, póki co stosuje tampony, które poleciła mi koleżanka – tampony Uritam Dobrze się sprawdzają, blokują wydostanie się moczu i nie rozwarstwiają się. Dzięki nim nie muszę rezygnować z moich ulubionych zajęć sportowych, jakimi są tabata i ABS. Nawet gdy mocno napinam mięśnie wiem, że jestem bezpieczna, zatem polecam i wam. Boje się tylko, aby mój problem jeszcze bardziej się nie nasilił, dlatego wolałabym iść do lekarza. Jeśli coś wiecie na ten temat dajcie znać
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-10-2020, 22:50
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A czy kojarzycie może jakiś lek na upławy, który można kupić w aptece bez recepty, bez konieczności wizyty u lekarza? Czy może konieczne jest wybranie się do ginekologa w takiej sytuacji?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-06-2021, 15:53
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Z tymi babskimi chorobami to jest rzeczywiście problem, tu https://antykoncepcjanamiare.pl/kobi...a-najczesciej/ o nich czytałam ale na szczęście mi się one nie przydarzają. Może to kwestia profilaktyki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-07-2021, 07:14
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Bardzo Ci polecam wizytę w klinice https://przychodnie-rsc.pl/ . Sama jestem pacjentką już ponad roku. Doskonałe miejsce muszę Ci powiedzieć. Tu przyjmują życzliwi i bardzo kompetentni lekarze, kadra na najwyższym poziomie. Moim lekarzem jest dr Wieczorek i możesz się do niego zapisać. Będziesz zadowolona z opieki. Gwarantuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-07-2021, 09:28
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Moim lekarzem jest dr Piotr Porębski z kliniki BABKA MEDICA. Pan Doktor jest bardzo delikatny, empatyczny i ma ogromną wiedzę. Chodzę głównie na kontrolne badania ale pomógł mi też, gdy miałam nawracające infekcje albo chciałam dobrać odpowiednie tabletki antykoncepcyjne. Polecam tego lekarza w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.