kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-09-2023, 18:23
gostek Mężczyzna gostek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 86
Domyślnie własna firma

Cześć, kochane kobietki. Mam swoją firmę już drugi rok. Potrzebuję zakupić tonę jakichś ciekawych gadżetów promujących mnie i moją firmę.Szukam czegoś ciekawego, żadnych nudnych notatniczkow czy dlugopisów. Znalazłam zatyczki do puszek w formie ładnego breloczka ( tutaj http://twincaps.pl/gadzety-reklamowe-dla-firm/ ). Co myślicie? Klienci będą zadowoloeni?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-09-2023, 00:13
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Reklama to ważna rzecz, dlatego musisz w nią inwestować. A co teraz jest najbardziej popularne to już musisz dokładnie o tym poczytać albo popytać znajomych może. Natomiast jeśli już chodzi o taką opcję jak wymiana walut online to tutaj firma Aforti Exchange się w tym specjalizuje, także śmiało można do nich uderzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-09-2023, 21:14
koblack71 Mężczyzna koblack71 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 1
Domyślnie

We własnym biznesie bardzo ważne jest odpowiednie promowanie własnej marki. Wzorem do naśladowania jest np. https://biurowirtualne.waw.pl/ . Firma ta promuje się głównie w sieci, co w dzisiejszych czasach jest chyba najlepszym rozwiązaniem z możliwych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-09-2023, 12:54
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

A co powiecie w ogóle na sep bielsko-biała ? Właśnie widziałam, że bardzo dużo osób zachwalało sobie tą ofertę i przede wszystkim też jeśli chodzi o szkolenia to są one faktycznie wartościowe, więc może jednak to będzie dobry wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-10-2023, 23:55
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Prowadząc różnego typu transakcje biznesowe bardzo ważne są badania due diligence podatkowe. To badanie ma na celu dokładnego zrozumienia i oceny aspektów podatkowych związanych z transakcją biznesową, taką jak fuzje, przejęcia, inwestycje, restrukturyzacje lub sprzedaż przedsiębiorstwa. Celem tego procesu jest zidentyfikowanie potencjalnych ryzyk podatkowych oraz określenie, jakie konsekwencje podatkowe mogą wyniknąć z danej transakcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-10-2023, 07:17
gostek Mężczyzna gostek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał witolek
Reklama to ważna rzecz, dlatego musisz w nią inwestować. A co teraz jest najbardziej popularne to już musisz dokładnie o tym poczytać albo popytać znajomych może. Natomiast jeśli już chodzi o taką opcję jak wymiana walut online to tutaj firma Aforti Exchange się w tym specjalizuje, także śmiało można do nich uderzać.

Mogę ich śmiało polecić Naprawdę ta firma zna się na swojej robocie i w razie jakiś problemów czy wątpliwości to naprawdę służą pomocą. Także też tylko pozytywnie się o nich mogę wypowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-11-2023, 10:41
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Według mnie szkolenia prezentacje i wystąpienia publiczne to doskonały sposób na poprawę umiejętności komunikacyjnych. Jakie techniki według was warto poznać, aby przekazywać swoje przesłanie skutecznie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-11-2023, 12:19
madziama2 madziama2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 1
Domyślnie

Warto również współpracować z dobra firmą rekrutacyjną która wspiera w procesie naboru specjalistów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-11-2023, 17:45
boxdesPL Mężczyzna boxdesPL is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 1
Domyślnie

Jak już jesteśmy w marketingu, to ja uważam, że wzorem do naśladowania jest witryna https://xymen.pl/kategoria-produktu/...ode-deszczowa/ . Firma ta promuje się w sieci, a głównie na portalach społecznościowych typu Facebook, Instagram i Twitter.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-11-2023, 13:34
fastos21 Mężczyzna fastos21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 2
Domyślnie

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą. Widać, że jak najbardziej zna się na rzeczy i wie o czym pisze.
------------------------------
Skoda używane
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.