kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 27-07-2023, 12:26
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Jak chodzi o mnie, to bardziej jestem na końcowym etapie urządzania mojego tarasu. Właśnie zastanawiam się nad tym czy pergole segmentowe to dobra opcja? Bo chciałabym w modny i praktyczny sposób zadaszyć mój taras - a takie rozwiązania zauważyłam, że są popularne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-07-2023, 17:12
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Taras to bardzo przydatny element zabudowy. Dzięki takiemu miejscu, mamy idealne warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu. Aby móc korzystać w pełni z uroków tarasu, warto wyposażyć go w dobrej jakości krzesła ogrodowe jak i zestaw mebli wypoczynkowych. Tutaj możecie sprawdzić inspiracje dotyczące krzeseł https://gardenspace.pl/krzesla-na-zewnatrz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 01-08-2023, 05:14
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 181
Domyślnie

Taras mamy w planach urządzić w połowie sierpnia, na razie czekamy, aż płyty tarasowe do nas dotrą i zaczynamy zabawę. Płyty tarasowe z betonu będą podstawą tarasu, a potem dopiero zajmiemy się doborem akcesoriów oraz mebli tarasowych. Jak już osiągniemy finalny efekt, to prawdopodobnie zamontujemy pergolę tarasową, aby podkreślić całokształt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-08-2023, 08:50
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

A co powiecie na olej tarasowy ? Szczerze mówiąc ja też planuję postawić na zakup tego oleju, ponieważ widziałam, że bardzo dużo osób zachwalało sobie tego producenta, więc może jednak to by było dla was dobre rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 02-10-2023, 10:40
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 586
Domyślnie

Taras który spełni Wasze oczekiwania z pewnością wykonają dla Was specjaliści z https://ruchomedeseczki.pl/pergole/ Oferują oni swoim klientom realizacje na najwyższym poziomie z wysokiej jakości materiałów. Jestem pewna że współpraca z nimi będzie udana a cena usługi pozytywnie Was zaskoczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 15-10-2023, 21:51
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jak budujesz taras to przyda się wsparcie tego producenta https://www.ola-kaliska.pl/pl/katego...rzwi-tarasowe/ bo dostarczy wam drzwi tarasowe. Ich produkty to wysoka jakość w rozsądnej cenie. Z nimi stworzycie piękny taras a to tylko część ich oferty z zakresu stolarki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 01-01-2024, 08:39
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Zajmiemy się zabudową tarasu, gdy tylko nastąpi ocieplenie, ponieważ obecnie ilość opadłego śniegu sprawia, że przez najbliższe kilka tygodni nie będziemy w stanie podjąć żadnych prac. Na ten moment udało nam się już położyć płyty tarasowe a w planach mamy umeblowanie tarasu oraz jego późniejszą zabudowę. Inspiracją dla naszej decyzji o zabudowie tarasu była posesja naszych znajomych, którzy posiadają nowoczesny taras z zamontowanym oświetleniem. Ta stylowa kompozycja przypadła nam do gustu, stąd też postanowiliśmy podążać w podobnym kierunku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 01-01-2024, 20:11
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Płyty gresowe od https://tarasfactory.pl/oferta/tarasy/plyty-gresowe/ to rewelacyjne rozwiązanie dla mojego tarasu! Ich szeroki wybór wzorów i trwała jakość sprawiły, że mój taras stał się nie tylko estetyczny, ale też łatwy w utrzymaniu. Profesjonalna obsługa klienta i solidne produkty - nie mogę się nie podzielić moją pozytywną opinią o tej firmie. Gorąco polecam każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości materiałów do swojego tarasu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.