kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-06-2016, 11:03
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie Producent wentylatorów

Jeżeli prowadzisz firmę, bądź na przykład posiadasz jakąś halę produkcyjną czy magazyn, przydać się może odpowiedni dobór wentylatora przez profesjonalistów, żeby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza i bezpieczne warunki pracy.
W ofecie firmy między innymi produkty takie jak:
-wentylatory osiowe
-wentylatory promieniowe

Zapraszam na planetfan.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-10-2017, 12:01
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

A w kwestii magazynów, to od siebie mogę polecić firmę Nedcon. Są pionierami na rynku nie tylko polskim, ale i całym międzynarodowym. Tutaj sprawdź więcej szczegółów. Jestem zdania, że warto wybrać profesjonalistów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-12-2017, 08:39
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

W magazynie bardzo ważne jest odpowiedni sprzętu, który ułatwi pracę i przenoszenie asortymentu. Bardzo dobrą opinia cieszą się podnośniki Haulotte, które są bardzo ergonomiczne i niewielkich rozmiarów, tak że świetnie się sprawdzają w ciasnych zazwyczaj powierzchniach magazynowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-10-2018, 22:40
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

My pewnie w przyszłości będziemy czegoś takiego potrzebowali, bo właśnie przymierzamy się do budowy takiego magazynu. W oko wpadła nam oferta na stronie http://depenbrock.pl/oferta/generalny-wykonawca. Czy ktoś z Was może korzystał z usług tej firmy? Jak się sprawdzili? A kto budował Wasze magazyny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-11-2018, 13:38
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

Ja kupiłam swój wentylator w Tesco i jestem z niego zadowolona.
_______
carla montero
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-11-2018, 11:24
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Otwieram niedługo sklep, ale muszę jeszcze zdecydować się jakieś nowoczesne rozwiązanie, które umożliwi utrzymanie w pomieszczeniu idealnych warunków w zakresie temperatury. Doskonałym rozwiązaniem byłaby kurtyna powietrzna elektryczna drzwiowa, którą widziałam w asortymencie firmy Reventon https://reventongroup.eu/ . Ich urządzenia są bardzo wydajne i wykonane z najwyższej jakości elementów. Myślicie, że powinnam ją zamówić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-11-2018, 13:16
torxion torxion is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 98
Domyślnie

Bardzo wiele jakiego rodzaju wentylatorów szukasz, jednakże jeśli mają być to bardzo profesjonalne rozwiązania, takie jak np. wentylatory dachowe jak na stronie https://www.wentylatorysklep.pl/went...achowe,27.html to w tym sklepie znajdziesz je w dobrej cenie. Sam korzystałem z ich oferty zarówno robiąc system wentylacji w domu jak i w firmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.