kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-08-2017, 16:02
hermionka hermionka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 6
Domyślnie Sukienka na rozpoczęcie liceum

Cześć. W tym roku idę do pierwszej klasy liceum. Postanowiłam, że muszę ubrać się nieziemsko. Postawiłam na klasyczną sukienkę ołówkową. Podoba mi się taki model - można go kupić na www.limango-outlet.pl/sukienki-damskie. Jak myślicie jest ok na rozpoczęcie roku? Chciałam dobrać do niej klasyczną marynarkę i delikatny wisiorek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-12-2017, 12:12
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Także w ofercie Top Secret są eleganckie sukienki, trzeba tylko trochę poszukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-12-2017, 14:08
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Myślę, że granatowa sukienka będzie najbardziej odpowiednia. Na tej stronie http://showtrend.pl/artykuly/jakie-d...ik-stylizacje/ znajdziesz ciekawe wskazówki, jakie dodatki najlepiej będzie sobrać. Takie informacje mogę się nieraz przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-01-2018, 09:29
Betty11 Betty11 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 55
Domyślnie

Może trochę za późno, ale to mój ulubiony sklep sprzedający sukienki: https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-02-2018, 13:59
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Zdecydowanie sukienka mała czarna będzie strzałem w dziesiątkę! To wybór idealny dla każdej kobiety i dziewczyny. Wszystkie wyglądamy w niej naprawdę dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-02-2018, 19:29
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

Na rozpoczęcie roku warto wybrać sukienkę, która będzie zarówno elegancka ale i wygodna. Na pewno coś dla siebie znajdziesz w sklepie Dstreet. Mają tam naprawdę ładne sukienki, które potem z powodzeniem posłużą Ci na inne okazje jak impreza czy wesele. Ważne, żeby nie kupować czegoś co będzie tylko na raz, a potem wsadzimy to do szafy i więcej nie założymy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-02-2018, 17:50
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Zauważ co piszą na blogach, w poradnikach o odpowienim stylu na takie okazje. Jeden z nich podrzucam http://mag.net.pl/najpopularniejszy-...enki-olowkowe/. Korzystacie z takich wskazówek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-04-2018, 13:09
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Bardzo ładne sukienki znajdziesz w sklepie ebutik.pl. Możesz zamówić online, przymierzyć i razie, gdyby coś nie było ok - wymienić. A wybór mają ogromny. Modele też przeróżne. Na rozpoczęcie roku raczej bym nie szalała z krojem czy kolorystyką. Klasyczna mała czarna będzie ok, a i przyda Ci się jeszcze na inne okazje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-06-2018, 20:26
alcia90 alcia90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 1
Domyślnie

Myślę, że można spokojnie postawić na bardziej letni styl Ostatnio kupiłam modną i stylową hiszpanke kupiłam na pesca.pl . Przydała mi się na zakończenie roku, a teraz mam na te upalne dni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-06-2018, 09:55
alinka alinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 5
Domyślnie

raczej coś skromnego ale chyba nie trzeba iść w białe kołnierzyki, jednak to już LO
__________________
hurtownia okularów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.