kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #181  
Stary 30-01-2019, 22:25
Gilda91 Gilda91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

U mnie zdrowe odżywianie to jakiś dramat, kompletnie nie mam konsekwencji i kompulsywnie rzucam się na żarcie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #182  
Stary 31-01-2019, 07:47
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

każdy powinien zdrowo się odzywiać w końcu chodzi o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Ja długo jadłam byle co. Na szczeście powoli zmieniam nawyki. Dzisiaj chyba zrobię większe zakupy na https://od-natury.pl/zdrowa-%C5%BCywno%C5%9B%C4%87-4 Mają duży wybór zdrowej żywności w przystępnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #183  
Stary 31-01-2019, 09:11
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

a jak jest w Waszej diecie z napojami? Bo woda to absolutna podstawa i należy pić jej ok. 2 litry dziennie. Ja do tego dorzucam jeszcze koktajle, soki owocowe typu tarczyn, napoje warzywne (z jarmużu czy szpinaku są pycha).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #184  
Stary 31-01-2019, 09:30
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Mam dom weselny i czasem ludzie mają dziwne życzenia jeżeli chodzi o catering. Potrzebuję stworzyć sobie bazę firm cateringowych, ale tych niestandardowych. Korzystaliście z takich gotowych baz https://www.infobrokering.com.pl/baza-horeca ? Nie wiem co się dzieje z tym światem, ale jestem wielką zwolenniczką zdrowego odżywiania, jednak wesele wegańskie już mnie trochę pokonuje:P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #185  
Stary 08-02-2019, 11:27
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Obecnie panuje moda na zdrowe odżywianie i ekożywność. W sumie nic w tym dziwnego, jakość większości produktów pozostawia wiele do życzenia dlatego warto szukać żywności dobrej jakości. Coraz popularniejsze staje się wykorzystywanie nasion słodkiej bazylii https://planteon.pl/zdrowa-zywnosc/s...j-bazylii-200g , która doskonale zastępuje nasiona chia. Jest smaczna i zdrowa i można ją stosować jako dodatek do musli, jogurtów, deserów czy sałatek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #186  
Stary 25-02-2019, 20:30
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

ja zamawiam z wygodnadieta.pl ich diety 2000 kcal, bardzo dobre i wiem, że zdrowe
na weekendach próbuję odtworzyć te dania, pozwalając sobie jednocześnie na małe odstępstwa od normy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #187  
Stary 26-02-2019, 22:19
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał pukla
U nas też zwracamy szczególną uwagę na zdrowe odżywianie. Słodycze dzieci mogą jeść tylko w weekendy. W zamian tego jemy bardzo dużo warzyw i owoców, a ja często robię z nich soki, które córki lubią pić.

super, warto uczyć dzieci zdrowych nawyków od początku, wtedy jabłko zamiast lizaka jest dla nich bardziej naturalną opcją, a my nie musimy się tak martwić potem o ich zdrowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #188  
Stary 27-02-2019, 07:45
Garibertys Mężczyzna Garibertys is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Domyślnie

No dokładnie i trzeba patrzeć żeby nie przesadzić z dietą najlepiej ją odpowiednio zbilansować, zobacz na http://www.swiatdietetyki.pl/ tutaj są różne ciekawe porady z których możesz się nauczyć wiele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #189  
Stary 28-02-2019, 10:06
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Gdy zaczęłam trochę podupadać na zdrowiu z powodu intensywnego trybu życia to stwierdziłam, że muszę coś z tym zrobić. W swojej kuchni wprowadziłam zdrową żywność i zaopatruję się w tym sklepie https://krukam.pl/ . Mają doskonałej jakości produkty, najlepszych żywieniowych marek. Po wprowadzeniu takich zmian do mojej codziennej diety od razu nabrałam wigoru. A jak to jest u Was?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #190  
Stary 01-03-2019, 08:17
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Przede wszystkim warto samemu gotować dzięki czemu będziesz mogła przygotować dla siebie i rodziny zdrowe oraz smaczne posiłki, czy nawet desery. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci abyś w wolnej chwili sprawdziła stronę Sprawdzona Kuchnia gdzie znajdziesz przepis na Mango Lassi, który naprawdę świetnie smakuje i jak się okazuje również mogą być łatwe w przygotowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.