kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 22-07-2019, 17:11
lila87 lila87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 12
Domyślnie

Jak dla mnie to zabiegi bardzo fajne i jak ktoś nie przesadza to może mieć naprawdę piękne usta. Widziałam ciekawe propozycje na https://jbclinic.pl/zabieg/powieksza...odelowanie-ust . Można mieć ładne i zmysłowe usta za nie wielką cenę. Zabiegi na dobrych produktach i z długim efektem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-08-2019, 07:26
halszka1 halszka1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 18
Domyślnie

Oczywiście, że to fajny zabieg, warto w niego zainwestować. Nie ma co się oszukiwać, że nawet najlepszy i najbardziej polecany krem jest w stanie przynieść taki efekt. Polecam wypełniacz do ust Restylane Kysse, wyjątkowo skuteczny ze względu na swój skład - naturalny kwas hialuronowy. Więcej na jego temat możesz znaleźć tutaj https://www.restylane.com/pl/, na stronie znajdują się również lokalizacje gabinetów kosmetycznych, które z niego korzystają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-08-2019, 20:42
mitalka's Avatar
mitalka mitalka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja trochę się boję wymodelować i powiększyć usta, bo jeśli źle to zrobią to naprawdę stanie się duża krzywda. Ale naprawdę uwielbiam podziwiać u dziewczyn dobrze zrobione usta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-08-2019, 22:17
iwonka karka iwonka karka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 20
Domyślnie

tez poprawialam usteczka w dermed w katowicach polecila mi ten gabinet moja bratowa, z doswiadczenia, korzystala juz z kilku uslug u nich wiec sie nie zastanawialam no i przyznam... super decyzja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-08-2019, 13:43
Zosia9 Zosia9 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem powiększanie ust może naprawdę dużo dać, zwłaszcza jeżeli Wasze naturalne są małe i wąskie. Ostatnio tutaj - link widziałam bardzo fajną ofertę. Jeżeli planujecie taki zabieg, to powinniście poszukać spędzonych i rzetelnych salonów, gdzie dobrze się Wami zajmą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-09-2019, 12:26
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

to ja bylam na zabiegu modelowania ust u pani doktor zukowskiej w lodzi, super kobieta, zabieg przeprowadzila naprawde profesjonalnie a efekty sa dokladnie takie jakich oczekiwalam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 03-09-2020, 21:32
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli szukacie profesjonalnego wsparcia w zakresie wykonania zabiegu - Powiększanie ust Kraków to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Klinika Przemian ze względu na profesjonalne podejście, dobry zakres cenowy i świetne efekty zgodnie z ustaleniami i wymaganiami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-03-2022, 11:29
eRzecznik Dermedik eRzecznik Dermedik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 127
Domyślnie

Warto w takim razie rozważyć wykonanie zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym. W tym zakresie również nasza klinika będzie w stanie pomóc, dlatego serdecznie zapraszamy na http://www.dermedik.pl/medycyna-este...delowanie-ust/ gdzie dokładnie poznacie zakres takiej usługi oraz dokładną ofertę. W razie jakichkolwiek pytań nasza obsługa pozostaje do dyspozycji!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-03-2024, 23:37
PawlakJA PawlakJA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 156
Domyślnie

Powiększanie ust kwasem hialuronowym umożliwia uzyskanie naturalnego wyglądu ust, eliminując ryzyko efektu "sztuczności" - https://www.safari-wellness.pl/uslug...delowanie-ust/ . Kwas hialuronowy jest substancją występującą naturalnie w organizmie, co sprawia, że jego stosowanie przyczynia się do naturalnego wyglądu ust, z zachowaniem ich elastyczności i miękkości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.