kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-07-2021, 12:12
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie Ciąża - infekcje intymne

Czy wystąpiły u Was infekcje intymne w trakcje lub po ciąży? Będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-07-2021, 16:36
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Niestety nie chcę Cię martwić, ale infekcje intymne w ciąży pojawiają się często.. Przeczytaj sobie ten wpis: https://mojaciaza.com.pl/infekcje-intymne/ znajdziesz w nim sporą dawkę porad, które odpowiednio Cię przygotują. Mi naprawdę bardzo się one przydały dlatego stwierdziłam, że podzielę się nimi dalej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-07-2021, 11:01
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Infekcje intymne w ciąży zdarzają się często, jest to wręcz normalne w tym przypadku, ponieważ ciąża to wyjątkowy stan dla działa i zmienia się między innymi flora pochwy, przez co jest bardziej narażona na zakażenia niż normalnie. Najlepiej porozmawiać o tym z ginekologiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-07-2021, 14:10
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

W ciąży i po porodzie często występuje problem z suchością pochwy. Mało która kobieta się do tego przyznaje, ale taka przypadłość powoduje ogromny dyskomfort. Jeśli tak jest to zainteresuj się preparatem Vagisan. Możesz zakupić krem lub globulki, tutaj decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-08-2021, 21:27
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Co powiedzielibyście o badaniach prenatalnych? Czytałam tutaj na stronie https://badanienifty.pl/czeste-pytan...plodowego-dna/ o czymś takim, jak badanie wolnego płodowego dna. Ryzyka nie ma, test nie jest inwazyjny, dlatego nie stwarza ryzyka dla dziecka, no i oczywiście dla mamy. Nie kosztuje wiele, a na pewno zapewnia większy spokój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-10-2021, 11:44
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Prawda jest taka, że tylko specjalista może przepisać nam leki, które skutecznie zwalczą chorobę. W ciąży też zdarzają się infekcje, to nic niezwykłego. Ja też miewałam podobne kłopoty intymne ale na szczęście mam super lekarz - ginekolog (z warszawskiej kliniki https://babkamedica.pl/ ). Bardzo polecam każdej Pani, który mieszka w stolicy i szuka dobrego ginekologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-10-2021, 17:29
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał zelma
Prawda jest taka, że tylko specjalista może przepisać nam leki, które skutecznie zwalczą chorobę. W ciąży też zdarzają się infekcje, to nic niezwykłego. Ja też miewałam podobne kłopoty intymne ale na szczęście mam super lekarz - ginekolog (z warszawskiej kliniki https://babkamedica.pl/ ). Bardzo polecam każdej Pani, który mieszka w stolicy i szuka dobrego ginekologa.

@Zelma, ja też jestem pacjentką tej kliniki Babka Medica (ściślej dr Matuszny). Pani Doktor nie raz mi pomogła wyleczyć infekcje intymne, upławy, grzybice. Bardzo cenię sobie jej wiedzę, delikatność i podejście do pacjenta. Dlatego również chętnie polecę tę placówkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-10-2021, 19:22
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

No tak, w ciąży infekcje intymne się zdarzają. Oczywiście trzeba udać się do lekarza. Ja przykładowo chodzę do takiej kliniki w Warszawie o nazwie nazwie GABINETY ŁUCKA i tu jestem pacjentką dr Ochman. Pani Doktor jest też specjalistką położnictwa więc zawsze coś doradzi, a przy okazji mnie konsultuje z powodu cukrzycy ciążowej. Polecam gorąco konsultację u niej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-11-2021, 14:30
janusszeeek Mężczyzna janusszeeek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 34
Domyślnie

Jak ciąża to niedługo potomek przyjdzie na świat. Ciekawym podarunkiem na chrzest jest metryczka drewniana Jest trwała więc posłuży wiele lat. Grawerunek podkreśli wyjątkowość. Szczerze polecam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-12-2021, 08:11
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

Często jest tak że w ciąży albo po ciąży się*ma więcej infekcji. Ja polecam po porodzie sobie zrobić taką kurację żelem papilocare mnie osobiście bardzo pomogło. Nabłonek szyjki macicy się zregenerował i infekcje nie wracają
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.