kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-02-2019, 00:09
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie Księgowość - zająć się nią samodzielnie?

Tak jak w tytule – czy księgowością zająć się samodzielnie, czy też lepiej zlecić to zadanie profesjonalnej firmie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-02-2019, 10:32
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Z jednej strony, jeśli ktoś potrafi, to spokojnie można zająć się księgowością, bo jeśli się nauczymy, to nie jest to trudne. Ale z drugiej strony pomoc biura nie jest droga, a np. Biuro rachunkowe świadczy fajne usługi. Trzeba wziąć pod uwagę, czy wystarczy nam czasu, aby wszystkim się zająć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-02-2019, 12:04
Heliasz75 Mężczyzna Heliasz75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Domyślnie

Lepiej wynająć do tego firmę, bo inaczej sami sobie nie poradzimy z tym.
____
diety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-03-2019, 19:25
sylwester432 Mężczyzna sylwester432 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja księgowością zajmuje się samodzielnie,ale ostatnio zastanawiam się czy nie polecić usług księgowych jakimś bardzo dobrym specjalistom.Jak na razie wpadła mi tylko jedna ofertabiuro rachunkowe tarnowskie góry i może naprawdę z tej całej oferty skorzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-03-2019, 14:46
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Ja akurat wychodzę z założenia, że księgowość powinno się powierzyć profesjonalistom. Na rynku nie brakuje firm, które się w niej specjalizują. Ze swojej strony jestem w stanie polecić firmę https://www.crowe.com/pl która specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług w rozsądnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-03-2019, 11:32
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Jeżeli tylko czas ci na to pozwala to jak najbardziej księgowością możesz zająć się samodzielnie. Nie wiem czy trafiłeś na stronę SKP www.ksiega-podatkowa.pl/wersja-testowa, dzięki której możesz zupełnie za darmo przez 30 dni przetestować program do prowadzenia księgowo - podatkowego każdej firmy. Testowa wersja jest z pełni funkcjonalny, pozwala przetestować wszystkie moduły, możesz się więc z nim dokładnie zapoznać. Korzystanie z darmowej wersji nie jest zobowiązujące, po tym czasie możesz zdecydować, czy chcesz dalej korzystać z programu (wszystkie ustawienia i dane będziesz miał zapisane i będziesz mógł kontynuować pracę). Niesamowite ułatwienie i pomoc w prowadzeniu firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-04-2019, 11:26
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Nawet wtedy, kiedy będziecie zajmowali się księgowością w Waszej firmie samodzielnie, warto moim zdaniem zastanowić się nad tym, jak sobie ułatwić to zadanie Na stronie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzan...ami/system-DMS możecie sobie poczytać o nowoczesnym programie od firmy Primesoft, który służy do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej. A to może Wam przynieść mnóstwo korzyści, więc polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-04-2019, 09:53
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Na początku swojej drogi biznesowej, gdy jeszcze miałam więcej entuzjazmu i zapału, to postanowiłam sobie, że sama będę się takimi rzeczami zajmować. No bo jak trudne może to być – pomyślałam sobie? Okazuje się jednak, że zarządzanie księgowością, rozliczanie podatków i reszta tej papierkowej roboty to prawdziwa udręka… I pochłania na tyle czasu, że ledwo starcza godzin w ciągu doby, zatem o życiu towarzyskim można było praktycznie zapomnieć. Nauczona tym doświadczeniem stwierdziłam, że jednak o wiele lepiej będzie zdecydować się na jakieś zewnętrzne wsparcie . Polecam zajrzeć na przykład tutaj: https://www.tmf-group.com/pl-pl/, tutaj zajmują się między innymi prowadzeniem księgowości dla firmy. Podkreślam, że między innymi, bo katalog ich usług jest o wiele pojemniejszy i dla zainteresowanych znajdzie się tam znacznie więcej .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-04-2019, 09:10
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Tylko jeżeli masz odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a wiem że z tym mogą być problemy. Jeżeli chodzi o księgowość to jest masę przepisów, których trzeba przestrzegać. To naprawdę nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Lepiej poszukać firmy, która oferuje usługi księgowe łódź Wiele osób korzysta z takiego rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-06-2019, 09:53
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Ja uważam, że nie aż tak jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim może rzeczywiście zabierać sporo czasu, natomiast są już teraz rozwiązania które mogą znacząco to ułatwić jak m.in Invoice Digitizer, który pozwala na przerzucenie danych z faktur papierowych do systemu online z całkowitą dokładnością. Do tego przechowywane są w chmurze więc zawsze jest do nich dostęp i nie trzeba przewalać tony segregatorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.