kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 27-11-2014, 13:19
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Oczywiście, że ruch. Dieta to dodatek nie ma co robić szoku organizmowi jakimiś dietami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 01-12-2014, 11:26
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Niestety ale nie ma tak lekko w odchudzaniu się
Wprawdzie dieta może być skuteczna ale jeśli nie ćwiczymy to czeka nas efekt jo jo, którego w zasadzie każda z nas chciałabym uniknąć.
Odsyłam na stronę:
http://trojmiastofit.pl/
Na której znajdziecie obecnie kilka ciekawych informacji na temat odchudzania się.
Znajdują się tam również tanie i skuteczne przykłady dań na każdy dzień. Sama od jakiegoś czasu stosuję taką dietę. I czuję się o wiele, wiele lepiej ponieważ dieta eliminuje złe produkty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 14-12-2014, 10:02
ExtraAyanna1993 ExtraAyanna1993 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Nie powinno być podejścia "dieta czy ruch" Musi być i to i to Tak naprawdę nawet sam ruch nie wystarczy- jeśli ktoś je niezdrowo lub za dużo to i ruch nic nie da. Wiem co mówię- miałam codziennie naprawdę dużo ruchu w pewnym momencie (kilkugodzinne wyprawy itd) ale odżywiałam się niezdrowo (szybkie jedzenie, energetyki) i może nie tyłam, ale nie chudłam również :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 17-12-2014, 17:22
MadziaWisnia MadziaWisnia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie oDP

Próbowałam już w życiu wielu sposobów na utratę zbędnych kilogramów, w moim przypadku sposobem na sukces nie była kolejna dieta tylko zdrowe odżywianie. 5 posiłków dziennie, mało a często + ćwiczenia fizyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 02-01-2015, 10:23
Marylin85 Marylin85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Moim zdaniem zdecydowanie ruch z prostego powodu, spala się wtedy niezbędne kalorie a później po takich ćwiczeniach chce nam się zdrowo jeść. Bo zazwyczaj się je makarony, kasze czy też ryż. Do tego dochodzi jakieś zdrowe białko z indyka czy też łososia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 02-01-2015, 14:17
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Ja po wysiłku sportowym przeważnie jem ryż z kurczakiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 07-01-2015, 18:46
Nika Nika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

ja pływam ostatnio bardzo dużo, ale przydaloby się jeszcze ograniczyć spożycie niektórych posiłków jak jajka, majonez, produkty wysoko przetworzone no i najgorsze co może być sól + cukier- zobaczymy, bo pełno tych produktów w jedzeniu na codzień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 07-01-2015, 18:57
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

I dieta i ruch!
To jest najskuteczniejsze połączenie
Tylko wiadomo, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.
Sama jestem podziębiona, więc zamiast ćwiczyć gram w gierki w stylu tej: http://dogry.pl/11-legends . Ale przynajmniej odstawiłam słodycze, więc jakiś postęp już jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 19-01-2015, 07:49
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Najlepiej byłoby to połączyć ze sobą - wtedy efekty są najbardziej widoczne. A co do tego przeziębienia to spokojnie można wtedy też ćwiczyć - zwykły katar nie jest tu przeciwwskazaniem do lżejszych treningów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 23-01-2015, 08:35
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja wolę zdecydowanie ruch i działanie na świeżym powietrzu. Przeważnie biegam albo jeżdżę na rolkach, choć rower też czasami się trafi (bardzo rzadko, latem kilka razy do pracy). Do biegania wykorzystuje ścieżki w parku, a w ostatnim czasie też siłownię zewnętrzną, w którą zainwestowało miasto. Coś takiego jak ma sun-plus http://sun-plus.pl/produkty/fitness-i-silownia/. A wy korzystacie z takich miejsc jak macie okazje?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.