kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 29-04-2019, 10:47
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Budowa domu to duże wyzwania i logistyczne i finansowe, w końcu trzeba się w to też zaangażować i wiedzieć, co i jak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 29-04-2019, 20:47
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 623
Domyślnie

oj duze czesto sa rozne niespodzianki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 30-04-2019, 09:03
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Wydaje mi się, że takie firmy budowlana z poznania w dzisiejszych czasach są naprawdę popularne. Wiele osób decyduje się na zatrudnienie takie firmy, bo nie mają czasu zajmować się budową samodzielnie. Większość z nich również nie posiada specjalistycznej wiedzy, aby zajmować się tym na własną rękę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 30-04-2019, 19:46
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak myślisz o budowie domu to jedną z pierwszych inwestycji niech będzie agregat prądotwórczy honda https://seger.pl/p/15/485/agregat-pr...budowlane.html Przyda się na pewno podczas prac budowlanych jako źródło zasilania maszyn. Później możesz zawsze go mieć jako źródło rezerwowe w razie awarii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 01-05-2019, 16:59
ludilmk's Avatar
ludilmk ludilmk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 5
Domyślnie Klimatyzacja jaka?

Jak dobra firma do klimatyzacji? Stwierdzam, że nie cierpię gorących lat, dlatego taka klimatyzacja będzie w sam raz. Nie znam się na tym i nie wiem kto jest najlepszy w branży. Słyszałem tylko coś o https://vosa.pl/ . Podobno zlecenia wykonują błyskawicznie i podejmują się każdego zlecenia. To dobrze, bo zależy mi na szybkiej instalacji tego systemu dlatego chyba skorzystam z ich oferty.
__________________
Każdy musi sam stawić czoło swojej doli, bo w decydującej chwili każdy jest sam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 02-05-2019, 06:29
dariuszwukao Mężczyzna dariuszwukao is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Zamiast poświęcać mnóstwo pieniędzy i czasu na budowę domu, można zdecydować się na nietuzinkowe rozwiązanie, jakim jest kontener mieszkalny https://ecocontainers.com/ . Coraz częściej kontenery morskie zostają użyte w przestrzeni publicznej i jakoś ciekawie zagospodarowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 13-05-2019, 17:48
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Jak już inwestować w duży dom to także na pewno trzeba znaleźć dobrą lokalizację. Tutaj https://dudadevelopment.pl/inwestycj...szkaniowe/domy patrzyłam na domy w Poznaniu. Budują je profesjonalne firmy, więc domy są od razu funkcjonalne. Kupujecie czy budujecie dom?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 14-05-2019, 07:50
AnnMa AnnMa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 114
Domyślnie

Hej, ja jestem dopiero na etapie kupna działki budowlanej i mam pewien problem. Działka, która mi się podoba jest w pobliżu jeziora, dookoła nie ma żadnych innych domów. Dodatkowo w niedalekiej odległości znajduje się wyrobisko. Boję się, że to może być problemowe miejsce, jak myślicie? Myślę nad tym by zrobić pomiary batymetryczne, by upewnić się, że nie będzie żadnego problemu z wodą. Znacie jakieś firmy, które mają w ofercie pomiary jezior i miernictwo górnicze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 15-05-2019, 14:52
Kordi33 Kordi33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 144
Domyślnie

Podczas budowy domu, warto zaplanować też sobie wywóz odpadów, które będą zalegały w trakcie budowy, przecież nie chcemy mieć bałaganu na całym placu.
Firma kontenery na gruz redskip warszawa ma bardzo bardzo szeroką ofertę, którą możemy sobie dopasować w zależności np. od ilości, czy też czasu na jaki potrzebujemy taki kontener. Ja podczas budowy korzystałem z ich usług i byłem bardzo zadowolony z obsługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 15-05-2019, 18:03
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Nam przydał się agregat. Kupowaliśmy kruzera, sprzęt wydajny i mocy, jest z nami do dziś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.