kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 26-10-2018, 13:16
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie pielęgnacja włosów

Do pielęgnacji włosów to polecam Ci kosmetyki na bazie konopi. Tylko takie dobrej jakości nie kupuj byle czego bo odniesiesz odwrotny skutek. Seria Annabis na konopieizdrowie.pl jest bardzo dobra polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 07-11-2018, 18:28
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jeśli poszukujecie skutecznego środka na wytępienie wszy to bardzo dobry jest zestaw Pipi Nitolic. W zestawie jest emulsja, grzebień, płyn do namaczania tkanin. Wystarczy zastosować tylko raz by się pozbyć tego problemu. Nie ma konieczności powtarzania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 09-11-2018, 12:03
paseczek paseczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 38
Domyślnie

Ja do codziennej pielęgnacji stosuję insight anti frizz shampoo, który idealnie nawilża moje włosy każdego dnia. Oprócz tego stosuję jeszcze dwa razy w tygodniu maskę nawilżającą lub olejek arganowy - super efekt!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 04-12-2018, 19:04
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Ja przez pewien czas zapewniłam swoim włosom gruntowną odnowę - przestałam korzystać z jakichkolwiek kosmetyków, które mogłyby je obciążać. Na ten czas zaopatrzyłam się w jedną z peruk dostępnych w ofercie sklepu https://www.swiatperuk.pl/peruki-krakow dzięki czemu mogłam cieszyć się nienaganną fryzurą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 09-01-2019, 23:34
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Odpowiednia pielęgnacja włosów to podstawa zdrowych włosów Ja polecam od siebie dermokosmetyk Essenz https://essenz.pl/product/2-serum-do...h-wlosow-30-ml na bazie konopii siewnej, która ma zbawienne dzialanie na wlosy slabe i podrazniona skore glowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 18-01-2019, 17:35
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Ja jestem za stosowaniem naturalnych kosmetyków, one są najlepsze dla naszego ciała i nie wywołują niepożądanych efektów. Włosy mam farbowane i używam tego szamponu https://www.bee.pl/natura-siberica-n...-ml_p8411.html , dobry jest polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 24-01-2019, 18:55
Danusia400 Danusia400 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 45
Domyślnie

Miałam bardzo zniszczone włosy od czestego uzywania prostownicy na przemian z loków-ką. Byłam u fryzjerki Pani Ania Pióro hairdresser w Krakowie i poleciła mi zabieg z kreatyny na włosy, który bardzo dobrze sie spradził. Po zabiegu moje włosy się nie puszą i sa bar-dziej odżywione
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 25-01-2019, 15:38
marzena1 marzena1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 5
Domyślnie

U mnie wystarczy, że używam codziennie odżywki oraz serum na rozdwajające się końcówki. Mimo tego, że codziennie suszę włosy to są one w dobrym stanie i nie są suche, ani zniszczone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 28-01-2019, 09:33
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Ja od jakiegoś czasu zamawiam z https://sklep.fryzaw.pl/. Dużo kosmetyków w rozsądnych cenach i dobra jakość produktów. Nie można zapomnieć o tym, że działają bardzo sprawnie, dostawy docierają w ciągu kilku dni. W innych sklepach zazwyczaj zamówienia docierają powyżej tygodnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 31-01-2019, 10:19
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

a u mnie wszystkie zabiegi pielęgnacyjne wykonuje mój fryzjer. Mam zaufanie do salonu Pani Danusi - Maga Blondu w Warszawie. Chodzę na cięcia, koloryzacje i właśnie zabiegi regenerujące włosy. Świetna sprawa!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.