kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #51  
Stary 30-11-2017, 16:20
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domy¶lnie

Tucz± tucz±. Dlatego nie powinno siê ich je¶æ bez umiaru.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #52  
Stary 17-05-2018, 22:02
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domy¶lnie

Chyba prawie ich nie ma, dlatego ja ogólnie nie krêpuje siê i zamawiam sobie normalne obiady z Margaret we Wroc³awiu, a oprócz tego maj± tam pyszn± szarlotkê i sernik i to w dobrej cenie! Lubiê taki deserek po obiadku!
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #53  
Stary 18-10-2018, 10:31
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domy¶lnie

No ale warto jest przecie¿ pamiêtaæ, ¿e wiele z tego, co nam siê kojarzy ze szkodliw± s³odk± przek±sk± jest teraz przemieniane w produkt o wiele zdrowszy, by ³±czyæ przyjemne z po¿ytecznym. Nie trzeba daleko szukaæ aby siê o tym przekonaæ – doskona³± ilustracj± tego trendu mog± byæ batony proteinowe, jak na przyk³ad takie: https://ebakalland.pl/batony/batony-proteinowe.html . Zawieraj± du¿o bia³ka a jednocze¶nie bardzo dobrze smakuj±. Nadal wiêc warto siêgn±æ sobie po batoniki i inne typu produkty, ale naturalnie z g³ow± – po zapoznaniu siê z ich specyfik±.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #54  
Stary 14-11-2018, 11:24
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domy¶lnie

Ja mam przepis na niskokaloryczny deser z czekolad±. 200 g jogurtu naturalnego, 200 ml mleka 0,5%, 3 ³y¿ki kakao DecoMorreno, 2 ³y¿ki miodu, 2 ³y¿eczki ¿elatyny, chrupki orkiszowe. Mleko trzeba podgrzaæ z kakao i miodem, dodaæ ¿elatynê i odstawiæ do ostygniêcia. Potem wymieszaæ z jogurtem, wlaæ do pucharków i sch³odziæ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #55  
Stary 19-11-2018, 01:08
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domy¶lnie

Z tego co wiem, to du¿o mniej kaloryczne s± s³odycze, które zamiast cukru maj± s³odziki I ja w³a¶nie g³ównie takie jem. Jestem cukrzykiem, wiêc muszê bardzo uwa¿aæ na to co jem. Czyta³am ostatnio na https://apteline.pl/cukrzyca/artykul...e-cukrzycowej/ ¶wietny artyku³ o s³odzikach w diecie przy cukrzycy i teraz o wiele pro¶ciej jest mi wybieraæ odpowiednie s³odycze
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #56  
Stary 26-12-2018, 14:25
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domy¶lnie

Na pewno korzystanie ze sprawdzonych przepisów, dziêki czemu mamy du¿o wiêksza pewno¶æ ¿e danie na pewno wyjdzie. Dlatego ja ju¿ sama nic nie wymy¶lam a czerpiê pomys³y ze sprawdzonych miejsc do których zdecydowanie nale¿y równie¿ sprawdzonakuchnia.pl/ maj± ogromn± ilo¶æ pomys³ów równie¿ na uwielbiane przez moj± rodzinkê desery.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #57  
Stary 27-12-2018, 14:07
Mina Mina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domy¶lnie

Mo¿e jakie¶ w³asnorêcznie upieczone wypieki? jakie¶ z ma³± ilo¶ci± cukru, albo takie, w których cukier jest zast±piony innymi sk³adnikami
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #58  
Stary 27-12-2018, 14:50
herakles Mê¿czyzna herakles is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domy¶lnie

Gorzka czekolada bêdzie mieæ ma³o kalorii
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #59  
Stary 13-01-2021, 14:04
Milagros Milagros is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domy¶lnie

Generalnie – wszystko co s³odkie ma du¿o kalorii i to jest problem. U mnie najlepszym sposobem jest po prostu korzystaæ z tzw. „fit-przepisów”. Na blogach jest ich mnóstwo i mo¿na naprawdê upichciæ ¶wietne rzeczy.

Niekiedy lubiê równie¿ siêgn±æ bo gotowce – zwykle batoniki „fit”. Najlepiej pod wzglêdem sk³adu wypadaj± batoniki musli (w lidlu s± ca³kiem OK), a jak kto¶ potrzebuje czekolady to dobry sk³ad maj± batony z https://nuviago.pl, tylko nie nale¿± do najtañszych... ale s± naprawdê mega pod wzglêdem smaku.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #60  
Stary 21-02-2021, 19:05
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domy¶lnie

Dietetyczne s³odko¶ci - puddingi, granole, batony, kremy czekoladowe, fru¿eliny znajdziecie online w sklepie https://elitesportfood.pl/kategoria-...czne-slodycze/ Ja lubiê do nich zagl±daæ, kupujê tam te¿ zdrowe oleje, kasze, m±ki, chia, jagody acai, pastê kokosow± i mnóstwo innych rzeczy. Tak¿e je¶li zdrowe od¿ywianie to wasz plan to sprawd¼cie sobie ten sklep.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.