kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-04-2018, 13:25
krist099's Avatar
krist099 Mężczyzna krist099 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady Z całą pewnością mi się przydadzą
__________________
być zielonym dlatego, że ktoś niedojrzały zanurza cię i kąpie we własnej zieleni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-06-2019, 10:20
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie

Nie zapomnij też o wanience! Wiem, że to niby oczywiste, ale znam mamę, której zdarzyło się zapomnieć. Polecam Ci zaglądnąć do sklepu 4kidspoint.pl, bo mają tam bardzo dużo fajnych i wysokiej jakości produktów dla mamy i dziecka, np. właśnie wanienka bebe jou: https://4kidspoint.pl/wanienka-ollie-bebe-jou-84676. Sama z niej korzystałam i jest naprawdę świetna, a w dodatku w fajnej cenie, więc zaglądnij sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-06-2019, 11:47
nadia_54 nadia_54 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 13
Domyślnie

A wózek? Z głębokim wózkiem to nie pomogę w wyborze, ale świetne spacerówki ma firma Lionelo, niektóre mają naprawdę ciekawy design, na przykład ten model - https://lionelo.com/shop/elia-oslo/
Są lekkie i wygodne, więc jeśli będziesz szukać spacerówki to warto zwrócić na tą firmę uwagę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-06-2019, 22:00
misia01 misia01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 141
Domyślnie

Jeśli chodzi o zabawki, to polecam maty edukacyjne Bardzo rozwijające, no i dzieci naprawdę chcą się tym bawić, są mega zainteresowane, przynajmniej u nas tak było. My mamy taki model http://lionelo.com/shop/paula/, on ma dodatkową poduszkę żeby maluszek mógł bawić się też na brzuszku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-06-2019, 11:19
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

A Co myślicie jak do takiej wyprawki dać mleko migdałowe , myślę bardziej tutaj o tym by mama je piła, bo jest dla niej zdrowsze , maluchy Wiadomo mają świeże mleczko przez 24 godziny na dobę swoje mleko migdałowe , które zaczęłam pić w ciąży kupuje w sklepie https://zakreconysloik.com.pl/mleko-migdalowe . Przyznam że mają tam wiele ciekawych i bezpiecznych produktów dla dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-02-2020, 10:06
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Nie widzę, żeby ktoś z was pisał także o aspiratorku do nosa. A w sumie to też jest bardzo istotna rzecz, jeżeli chodzi o ogólne przygotowania do przyjęcia dziecka. Nie chodzi tylko o przeziębienie, ale w różnych sytuacjach kiedy będziemy chcieli oczyścić nosek maluch warto mieć aspirator do nosa katarek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-02-2020, 14:54
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

U nas najlepszym elementem z wyprawki okazał się szary rampers dla dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 07-05-2020, 07:21
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

Kompletowanie wyprawki jak dla mnie było bardzo czasochłonne, ale dlatego że sama nie mogłam się zdecydować co powinnam kupić a czego nie. Przeszłam już nawet na zakupy internetowe i tak też znalazłam pajac na zamek Do tej pory nie spotkałam się z tego typu pajacami i bardzo mnie to zainteresowało. A że mają tutaj całkiem fajny wybór i to dobrej jakości dlatego też zamówię kilka sztuk na próbę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 18-05-2020, 16:26
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jak chodzi o wyprawkę to na pewno powinnaś zainteresować sie stroną jaka jest https://www.simed.pl/ na której możesz kupić laktator który będzie zbawienny na noc, Lakta ZOE to dwufazowe urządzenie które ułatwi Ci noce dzieki dołączonej butelce 180ml pokarmu bedziesz mogłą przechowywac w lodówce nawet przez 24h
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-05-2020, 08:26
LOOVEEXD LOOVEEXD is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

Do wyprawki dorzuciłam aspirator do nosa z haxe, z myślą, że to tylko gadżet ale gdy musiałam go użyć stwierdziłam, że to jedna z lepszych rzeczy, które kupiłam Miękkie sylikonowe końcówki i brak filtrów, jest super. A poza tym to duuża ilość pieluch tetrowych, na ulewanie, do przykrycia w cieplejsze dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.