kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-12-2015, 12:09
kasik86 kasik86 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 12
Domyślnie Wypełnianie i modelowanie ust

Dziewczyny, moja starsza siostra (rocznik 80) chciałaby skorzystać z zabiegu wypełniania ust. Oczywiście możecie się zastanawiać czy 35-letnia kobieta faktycznie ma takie potrzeby, natomiast to akurat jest sprawa względna, gdyż siostra już jest zdecydowana, natomiast teraz rozważa gabinety. We Wrocławiu - gdzie mieszkamy obie - znalazłyśmy gabinet Manufaktura Piękna - na ich stronie wszystko jest dokładnie opisane i są nawet fotografie po zmianach http://www.manufakturapiekna.pl/powi...dkreslanie-ust - ok, do mnie to przemawia, ale chciałabym się wywiedzieć czy macie może jakieś doświadczenie z wypełnianiem ust? Czy występują jakieś skutki uboczne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-12-2018, 11:27
lilianagomowska lilianagomowska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 30
Domyślnie

Wypełnianie i modelowanie ust daje niezwykłe rezultaty. Można zmienić rysy swojej twarzy
anetta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-12-2018, 15:39
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Ja nie dawno robiłam zabieg modelowania ust i wyszły super. Mam teraz bardzo ładny kształt i odpowiednią wielkość ust , wcześniej miałam bardzo małe. Zabieg robiłam w https://www.mttestetica.pl/ i bardzo ich polecam. Moje usta wyglądają naturalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-05-2019, 12:43
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Poleciłybyście mi jakąś sprawdzoną klinikę, w której ofercie znajdę powiększanie ust warszawa? Zależy mi na wymodelowaniu konturu ust oraz wypełnieniu wokół nich drobnych zmarszczek. Chcę, aby efekt był widoczny, a jednocześnie bardzo naturalny. Jeśli macie jakieś miejsce godne polecenia, to będę wdzięczna za pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-05-2019, 14:14
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Jakoś srednio mi się podoba ten efekt.. da się w razie czego odwrócić efekt?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-05-2019, 16:15
palemka palemka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 21
Domyślnie

ja tez sie ostatnio zdecydowałam, robilam w Dermedzie w Krakowie efek super, nawet sie takiego nie spodziewalam bede tam wpadac czesciej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-05-2019, 08:04
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Pod Warszawą polecam powiększać w Radzyminie w CM Panorama. Ja tam robiłam u dr Bembenek, kwasem hialuronowym mi modelowała i powiększała delikatnie. Doktor bardzo sympatyczna, starała się by jak najmniej bolało (jednak te ukłucia się troszkę czuje) i miło mi się z nią rozmawiało. I cena tam lepsza jak w Wawce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-05-2019, 09:18
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Efekt jest świetny jeśli jest naturalny bo niektóre laski to przesadzają z tym powiększaniem. Ja marzyłam o naturalnym efekcie i właśnie taki uzyskałam po zabiegu powiększania ust preparatem restylane w Neonii w Krakowie: https://neonia.com.pl/problem-zabieg...ie-ust-krakow/. Zabieg wykonywany był przez lekarza dermatologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-05-2019, 19:50
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Ja skłaniam się ku powiększeniu ust za pomocą kwasu hialuronowego. Bardzo polecają Dr Osuch Clinic w Warszawie. Zabiegi przeprowadzają bardzo fachowo, jakość usług na najwyższym poziomie. Moje usta są fatalne, zwłaszcza górna warga, chcę w końcu ładnie wyglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-07-2019, 18:06
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Jesli taki zabieg sprawi ze bedzie szczesliwa to nie ma na co czekac Z klinik wiem ze Bienkowscy Clinic robia taki zabieg z kwasem hialuronowym bo moja siostra tam byla i efekt bardzo ladny i naturalny
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.