kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-06-2017, 20:31
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie W waszych domach jest obecna sztuka?

Chodzi mi o sztukę jako element dekoracji w domu.
Macie takie u siebie czy raczej was nie bawi taka tematyka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-06-2017, 12:00
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Ja póki co takich nie mam, ale zastanawiam się nad tym, żeby wprowadzić taki element.
Na pewno będzie lepsze coś takiego, niż dekoracje wykonywane hurtem, masowo.
Podoba mi się czarno biała fotografia artystyczna.
Może to będzie dobre rozwiązanie. Wydaje mi się, że coś takiego wygląda dobrze zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i takich bardziej rustykalnych czy vintage.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-09-2017, 11:10
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Tak mam jeden obraz kupiony na aukcji organizowanej na https://desa.pl/ . Nie powiem trochę na ten obraz wydałam. Ale jestem nim zachwycona. Idealnie mi pasuje na ścianie w salonie. A jak już mi się znudzi to wystawie go na aukcji i mam zamiar odzyskać za niego pieniądze i to z nawiązką. Do tego sztuką mogę nazwać rysunek mojej córci powieszony na lodówce. Oraz obrazy wyszyte przez moją mamę i ciocię znajomego. Obraz od mamy dostałam bez okazji. Akurat zajmowała się wyszywaniem obrazów i poprosiłam o jeden. A od znajomego obraz dostałam w prezencie ślubnym. Jego ciocię takie wyszywanie bardzo odpręża, a i jej obrazy są prawdziwymi dziełami sztuki. Jeśli chodzi o sztukę jaką taką to wszystko. Ale chciałabym jeszcze taki jeden obraz. Marzy mi się praca Matejki lub Władysława Chmielińskiego, no ale ich twórczość jest bardzo droga. Piękna i zachwycająca, ale niestety do najtańszych nie należy. Jak na razie tylko obserwuję tych autorów w domach aukcyjnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-07-2019, 10:16
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam, mój syn ostatnio wyraził chęć zapisania się na kurs rysunku. Wiem,że są różne szkoły w Trójmieście,jednak którą polecacie najbardziej? Syn chce zdawać na grafikę w przyszłym roku,więc zalezy mu na profesjonalnym podejściu prowadzących. Wiele słyszałam o tej pracowni https://gdansk.edukreska.pl/ Co sądzicie? Zależy mi na opiniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-10-2020, 14:33
adah.heller's Avatar
adah.heller adah.heller is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Rodzice zapisali mnie na kurs rysunku w Warszawie https://totuwarszawa.pl/ jestem bardzo zadowolona. Faktem jest także to, że zazwyczaj większość prowadzących pracuje lub pracowała w zawodzie związanym z rysunkiem, do którego po części przygotowują innych. To z całą pewnością pomaga nam dostrzec jak będzie wyglądała przyszła praca po ukończeniu danego kierunku, czego wymagają egzaminatorzy, jak wyglądają studia i na czym powinniśmy się skupić, aby ułatwić sobie tę drogę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-10-2020, 19:10
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

myślę, że kurs rysunku to dla wielu artystycznych dusz spełnienie marzeń, niezależnie od wieku. Sztuka potrafi zmienić nasze wnętrze, wyzwolić nasze myśli, które można wydostać na zewnątrz podczas rysowania. Myślę, że to naprawdę świetny pomysł dla wszystkich, którzy chcą coś zrobić w tym kierunku pod okiem profesjonalistów w tej dziedzinie. To świetna inwestycja w siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-03-2021, 13:32
Seba2131414 Mężczyzna Seba2131414 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 1
Domyślnie

Sporo osób w domach ma sztukę, ponieważ sztuką jest szeroko pojęta archtiketura. Ponadto, wiadomo, że pod pojęciem sztuki w domu raczej mamy na myśli obrazu wiszące na ścianach. Osobiście lubię sztukę współczesną. Warto poczytać o art branding, ponieważ jest to bardzo ciekawe rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.