kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-10-2020, 18:15
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Bolesny brzuch?

Nie bardzo mam mozliwość regularnych wizyt u lekarza, a od niedawna jestem w ciąży i coś pobolewa mnie brzuch. Zbagatelizować czy ryzykować stanie w giga kolejkach do ginekologa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-10-2020, 12:48
Inna87 Inna87 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 76
Domyślnie

Nie chcę cię straszyć, ale u mojej kuzynki już w początkach ciąży też zaczęło się od bólu brzucha, a potem doszło krwawienie i niestety okazało się że poroniła
Ona również bagatelizowała pierwsze objawy że coś jest nie tak i nie chodziła regularnie się zbadać.
Sama przeczytaj o problemie https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/po...mozna-zapobiec i zdecyduj czy nie lepiej jednak odstać swoje, by móc dalej cieszyć się rosnącym dzieciątkiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-11-2020, 13:57
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Akurat w Twoim przypadku ból brzucha najprawdopodobniej związany jest z ciążą. Jednak i tak powinnaś iść do lekarza. Jeśli chcesz to o bólu brzucha przeczytasz na https://lekarzebezkolejki.pl/ . Dużo można się dowiedzieć z tej strony. Taka dolegliwość może nie być groźna, ale też może zagrażać zdrowiu lub nawet życiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-11-2020, 11:06
Dorra Dorra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

a może by tak pójść do lekarza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-12-2020, 08:16
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 326
Domyślnie

hmmm.... u mnie bolesci brzucha okazaly sie endometriozą, wiec wizyta u lekarza jak najbardziej wskazana, nie mozna takich spraw bagatelizowac. ja jestem w trakcie leczenia w szpitalu Medicover, im szybsza diagnoza tym lepiej, pamietaj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-12-2020, 15:06
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Z bolesnym brzuchem to ja co miesiąc miałam problem i to już na 3-4 dni przed miesiączką. Do tego rozdrażnienie, czasem migreny, tkliwość piersi. Cały ten pms to nie powiem męczący i dokuczliwy. Minął dopiero jak zaczęłam stosować antykoncepcję, ginekolog mi belarę dobrał. Dużo mniejsze mam teraz krwawienia, a za to dużą ulgę jak "te dni" nareszcie nie różnią się od innych w miesiącu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-01-2021, 12:13
ykilback's Avatar
ykilback ykilback is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

Nowoczesne badanie obrazowe, jakim jest rezonans magnetyczny, wykorzystuje się w diagnostyce schorzeń narządów zlokalizowanych w jamie brzusznej. Najczęściej zlecane jest, gdy inne badania nie zapewnią odpowiedniego kontrastu i mają ograniczoną wartość diagnostyczną. Rezonans magnetyczny jamy brzusznej pozwala na zbadanie wątroby, nerek, trzustki, dróg moczowych czy śledziony.
_________
rezonans magnetyczny Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-03-2021, 18:19
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Cytat:
Napisał ykilback
Nowoczesne badanie obrazowe, jakim jest rezonans magnetyczny, wykorzystuje się w diagnostyce schorzeń narządów zlokalizowanych w jamie brzusznej. Najczęściej zlecane jest, gdy inne badania nie zapewnią odpowiedniego kontrastu i mają ograniczoną wartość diagnostyczną. Rezonans magnetyczny jamy brzusznej pozwala na zbadanie wątroby, nerek, trzustki, dróg moczowych czy śledziony.
_________
rezonans magnetyczny Warszawa

Zdecydowanie się zgadzam z wpisem wyżej. Badania obrazowe typu usg pokażą Ci najszybciej i najpewniej, czego dotyczy Twój problem. Zapisz się na usg - ja sama miałam w takiej klinice w Warszawie jak https://multimed.pl/ i bardzo polecam to miejsce. Przynajmniej wiem, skąd u mnie takie częste bóle brzucha...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-04-2021, 15:13
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Najlepiej iść z tym do jakiegoś porządnego lekarza. Tak w moim przekonaniu to wygląda!!!
___________________
http://pisaniepracmagisterskichlodz....ielskiej-cena/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-11-2021, 11:23
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Tak, jak napisała @vilma - MULTIMED faktycznie oferuje szeroki wachlarz usług usg ale ja też robiłam u nich rezonans magnetyczny i również mogą się pochwalić doskonałym sprzętem do diagnostyki. Obsługa pacjenta na najwyższym poziomie + szybkie terminy wizyt.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.