kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 02-07-2015, 21:29
pimpadla pimpadla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ceny we wszystkich dużych polskich miastach są gigantyczne... Niezależnie od tego czy jest to Warszawa, Kraków czy Wrocław... Deweloperzy myślą, że ludzie w dużych miastach zarabiają miliony, dlatego ceny są takie, a nie inne Ciężko jest trafić na coś w przyzwoitej cenie i dobrej lokalizacji...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 06-07-2015, 17:45
Oliwa Oliwa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ostatnio, będąc na Helu, szukałam nieruchomości nad morzem. Mam alergiczne i astmatyczne dziecko, klimat nadmorski to dla niego zbawienie. Ale zaskoczyło mnie, że mieszkania w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie kosztują więcej, niż w Warszawie za ten sam metraż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 17-07-2015, 07:11
Tarnpolinka Tarnpolinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

to zależy jaki metraż i jakie miasto jeśli mówimy tu o miastach w stylu W-wa ,Kraków, Gdańsk , to mieszkanie takie z 80 m2 to masz je za 300 000 tyś złotych albo i więcej także jak tyle masz to kupuj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-07-2015, 09:19
martalakoma53 martalakoma53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 3
Domyślnie

Niestety ceny nad morzem nie należa do najniższych....
__________________
Najlepszy w Polsce Poliwęglan komorowy || Sprawdz biedermeier sessel
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 31-07-2015, 14:45
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ceny są przeróżne wszystko zależy od tego w jakim mieście i w jakiej dzielnicy chciałabys mieć mieszkanie. Tutaj możesz http://www.mapanieruchomosci.pl/mies.../warszawa/1/1/ znaleźć oferty przeróżnych mieszkań. Na pewno droższe są mieszkania od dewelopera, ale czasem warto dopłacić i mieć mega mieszkanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-11-2015, 15:48
StefaniaDz's Avatar
StefaniaDz StefaniaDz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Zależy w jakim mieście. Moi niedawni sąsiedzi właśnie wyprowadzili się do Warszawy. Jak szukali takiego biura developerskiego? Wpisali w google: developer warszawa wola i sprawdzili wyniki, to znaczy sprawdzili opinie o poszczególnych biurach i wybrali takie, które miało najwięcej pozytywnych opinii w necie:-) I sprawdziło się, mają super mieszkanie w spokojnej dzielnicy, na Woli, tam gdzie chcieli:-) I wilk syty i owca cała:-) Ważne jest, żeby znaleźć prawdziwych profesjonalistów, bo kasę łatwo jest wydać, ale trzeba wydać ją dobrze:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 26-11-2015, 14:22
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja trafiłam na ciekawą stronę http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl...sy/porady.html I jest tu temat zakochaj się w Mokotowie. I przeczytałam go z dużym zainteresowaniem. Jak bym się teraz miała decydować na przeprowadzkę to bym wybrała tą dzielnicę Warszawy. Pięknie położona, dużo zieleni, ładne budownictwo. Jeśli macie zamiar decydować na zmianę adresu, zobaczcie koniecznie tą propozycję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-05-2016, 07:36
moore23 moore23 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 96
Domyślnie

Wszystko zależy od dewelopera oraz lokalizacji, ceny się regularnie zmieniają. Sprawdź sobie ofertę http://sidengo.com/ncinvestment bardzo funkcjonalne mieszkania za nie duże pieniądze w całkiem dobrej lokalizacji, nie daleko ma powstać przystanek metra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 30-05-2016, 09:50
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Takie mieszkania wcale nie muszą być drogie. Popatrz sobie na nieruchomości kraków, znajdziesz tam wiele propozycji różnych mieszkań. Na pewno wybierzesz coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 06-07-2017, 08:10
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkanie

A ja uważam...

Ostatnio edytowane przez Ravthid : 06-07-2017 o 09:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.