kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-06-2022, 21:39
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie Kardiolog

Chciałam wam powiedzieć, że kardiologia w Jeleniej Górze działa bardzo dobrze. Dawno nie byłam u tak profesjonalnego lekarza. Spisał wywiad, a następnie zlecił wiele badań, które potwierdziły jego diagnozę. Teraz chodzę do niego na kontrolę, jednak czuję się dużo lepiej i w końcu mogłam wrócić do uprawiania sportu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-07-2022, 01:25
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 446
Domyślnie

Jeśli poszukujecie odpowiedniego gabinetu kardiologicznego, to polecam sprawdzić https://kardiolog-kielce.pl/oferta-gabinetu/ . Na stronie znajdziecie sobie całą ofertę gabinetu, dzięki której będziecie mogli sprawdzić, czy posiadają interesujące Was badania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-09-2022, 13:08
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Zdecydowanie serce jest najważniejsze, dlatego ja staram się wraz z wiekiem systematycznie robić badania i jak coś jest nie tak to konsultuję się z najlepszymi kardiologami i w Kielcach zdecydowanie mogę polecić prywatną poradnię kardiologiczną https://www.kardiologkielce.com/ Mają świetnych specjalistów i dzięki nim mam pewność, ż z moim serduszkiem jest wszystko okey. Polecam, jeśli sami nie znaleźliście do tej pory dobrych specjalistów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-09-2022, 12:57
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 248
Domyślnie

Jestem po wizycie u kardiologa i mam skierowanie na rezonans magnetyczny serca. Miał ktoś kiedyś wykonywane takie badanie? Jestem z warmińsko-mazurskiego i podobno bardzo dobry sprzęt mają w https://mrdiagnostic.pl/mrdiagnostic...netyczny-serca. Chyba właśnie tam się zapiszę. Ktoś ma opinie na temat ich pracowni?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-09-2023, 10:27
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Moją mamę niedługo czeka próba wysiłkowa ekg, trochę się obawiam tego badania ale wiem, że diagnostyka jest najważniejsza w kardiologii i w ogóle wszędzie. Nie ma co lekceważyć jakichkolwiek objawów, tylko od razu działać, szczególnie, że teraz medycyna naprawdę poszła do przodu i radzi sobie z wieloma schorzeniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-09-2023, 17:43
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

W przypadku zdrowia warto korzystać z usług specjalistów.

systemy automatyki Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.