kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 27-04-2020, 19:43
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Jest to jeden z najważniejszych czynników, ciężko się z tym nie zgodzić. Jednak też np. liczebność grup, zajęcia dodatkowe, dobra kuchnia to także ważne czynniki decyzyjne. Ja właśnie analizując to zdecydowałam się na zapisanie córki do Te Vizji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 30-04-2020, 22:19
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

W Warszawie na Wilanowie gdybyście szukali dobrej szkoły dla dzieci to godna polecenia jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej. To bardzo dobra szkoła gdzie dzieci mają nowoczesne, kolorowe, dobrze wyposażone sale i ogromną halę gimnastyczną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 27-05-2020, 23:22
Ellsa Ellsa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 3
Domyślnie

Wybór szkoły to... ciężki wybór, zwłaszcza jak mieszka się w dużym mieście, gdzie możliwości jest sporo. Choć tak czy siak, to dużo od rodzica zależy jak się odnajdzie jego dziecko w klasie, trzeba mu możliwie jak najlepiej umożliwić start i przygotować go na to, jak mogą się zachowywać rówieśnicy, mówię tutaj o prześladowaniach, które się niestety zdarzają nagminnie. Trzeba nauczyć dziecko jak sobie z tym radzić, komu to zgłaszać, jak reagować. To bardzo ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-05-2020, 11:12
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

A co sądzicie na temat ksiązek w szkołach w ramach nagród nas konkursach? ja na stronie http://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-na-nagrody-szkolne znalazłam naprawdę ciekawą ofertę która mi się naprawdę bardzo spodobała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-05-2020, 15:59
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krygierowa31
W Warszawie na Wilanowie gdybyście szukali dobrej szkoły dla dzieci to godna polecenia jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej. To bardzo dobra szkoła gdzie dzieci mają nowoczesne, kolorowe, dobrze wyposażone sale i ogromną halę gimnastyczną.
Zdecydowanie popieram, w Szkole Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie znajdziemy nie tylko świetne wyposażenie dzięki któremu dużo lepiej będzie się po prostu uczyło czy bawiło. Warto pamiętać o niezastąpionej kadrze nauczycielskiej, dzięki niej dzieci znajdują pasje i kierunek przyszłej nauki. Tutaj kadra jest wspaniała, współpracuje z uczniami i rodzicami a dzięki dużo mniejszym klasom jest wstanie dużo więcej czasu przeznaczyć na każdego ucznia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 21-06-2020, 09:52
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Może się to wydawać błahą decyzją, ale na pewno tak nie jest. Dobrze sobie to przemyślcie bo będzie do szkoły chodzić wasze dziecko 8 lat. Możecie zawsze przepisać, no ale po co to robić, to zawsze jest problematyczne. Ja zrobiłam porządny research i dowiedziałam się jak wszystko wygląda w wielu szkołach w okolicy. Najbardziej przekonała mnie prywatna szkoła - Te Vizja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 31-10-2020, 17:49
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Wybierając liceum w Warszawie warto postawić na Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha, to szkoła w której nauczyciele ściśle współpracują z uczniami oraz rodzicami. Dzięki temu nauka jest dużo bardziej efektywna i lepiej przygotuje do studiowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 16-11-2020, 17:48
kingers kingers is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 8
Domyślnie

Sklep internetowy z zabawkami online - czyli nauka przez zabawę, może komuś z Was się przyda Naprawdę można dla malucha kupić coś wyjątkowego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 16-11-2020, 20:59
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

ja myślę, że oprócz poziomu nauki warto zwrócić uwagę na wyposażenie szkoły i dbanie o bezpieczeństwo dzieci. Warto spojrzeć czy placówka jest wyposażona w szafki szkolne metalowe , które nie dość, że zapewnią bezpieczeństwo w przechowywaniu ubrań i rzeczy osobistych to jeszcze świetnie wyglądają. To dobra inwestycja na lata, gdyż są one bardzo trwałe i solidnie wykonane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 24-11-2020, 13:43
stoltenberg.vickie's Avatar
stoltenberg.vickie stoltenberg.vickie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja również wybrałabym szkołę prywatną
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.