kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-06-2007, 22:14
joasia joasia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1
Domyślnie angielski kursy

Witam

Szukam bezpłatnych kursów języka angielskiego przeznaczonych na aktywizację zawodową kobiet z dotacji Unii Europejskiej na terenie Wrocławia. Jeżeli ktoś z obecnych wie, coś na ten temat prosiłabym o kontakt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-02-2015, 13:43
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Szkoda, że kursy zazwyczaj są przeznaczone dla bezrobotnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-10-2016, 15:56
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Szukałem kiedyś stacjonarnego miejsca do nauki języka, bo miałem na to czas. Teraz zacząłem pracować i niestety czasu jest mniej. Zastanawiam sie czy nie lepszym rozwiązaniem było by skorzystanie z zestawów do szybkiej nauki języka od SITA http://www.sita.pl/ , ktoś z was korzystał już z tego rozwiązania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-09-2017, 21:31
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

No nie wiem, mnie to nie przekonuje, taki program nie zastąpi Ci rozmowy. Trzeba się osłuchać i samemu próbować rozmawiać, a najlepiej robi się to właśnie podczas szkoleń i kursów. Szczególnie, gdy prowadzi to ktoś z doświadczeniem i wykwalifikowany. Zaglądnij sobie na ofertę The Native English School kurs angielskiego w Lublinie, myślę, że dopiero taka szkoła może nas nauczyć jak naturalnie i bez problemów porozumiewać się w tym języku. Tak zwane "domowe" sposoby, wiem z doświadczenia, że na niewiele się zdają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-10-2017, 13:53
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Języki warto jest znać i warto się w tym kierunku doszkalać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-10-2017, 21:06
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Na temat bezpłatnych na razie nic nie wiem, ale wiem, że na pewno warto zainwestować w zajęcia w tej szkole w Warszawie : http://www.lang.com.pl/ Mają bardzo dobrych lektorów i nauka tam jest szybka i skuteczna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-11-2017, 08:34
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Wybór kursów jest naprawdę ogromny. Jeżeli interesują Was również inne języki - na przykład niemiecki czy hiszpański - to warto zainteresować się ofertą Klubu Językowego: http://klubjezykowy.com/. Myślę, że będziecie zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-12-2017, 19:11
Mamiya Mamiya is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 64
Domyślnie

Sita - polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-01-2018, 13:25
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Faktycznie coraz większa uwagę przywiązuje się do znajomości języków obcych. A na pewno takim podstawowym językiem jest angielski. Na szczęście jest coraz więcej szkoleń, kursów, szkół językowych w których można nadrobić braki niezależnie od swojego wieku. Mając opanowany chociaż jeden język obcy łatwiej jest np. zdobyć interesującą nas pracę. Coraz więcej pracodawców zwraca uwagę na dodatkowe umiejętności pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-01-2018, 13:59
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Uważam, że fajne się sprawdzają również aplikacje do nauki języków obcych. Możecie sprawdzić te proponowane na blogu - https://ekantor.pl/aplikacje-do-nauk...bcych-czesc-2/ . Moim zdaniem to dobry sposób na naukę języka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.