kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 12-04-2019, 18:47
panczyk panczyk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 5
Domyślnie

W Sieci jest sporo porad na ten temat. Na pewno się coś znajdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 16-04-2019, 19:18
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

No co prawda w sieci znajdziesz sporo materialow ale trzeba tez wiedziec jak sie za to wszystko zabrac. Wedlug mnie warto wybrac sobie taki kurs ktory dopasuje program nauczania do danego poziomu znajomosci jezyka angielskiego, dzieki czemu nauka bedzie znacznie bardziej efektywna. Tutaj https://edueduonline.pl/test/fill?ex=true mozna wykonac taki test placement, warto go wykonac nawet dla samego siebie

Ostatnio edytowane przez Judyta3 : 16-04-2019 o 19:18. Powód: 1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 23-04-2019, 23:21
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Słuchajcie, ja całkiem niedawno dowiedziałam się o świetnym rozwiązaniu dla osób które chcą się nauczyć języka ale niestety mają mało czasu w ciągu dnia. Istnieje dla niech coś takiego jak angielski przez skype. Uważam, że to świetne rozwiązanie warte wypróbowania. A co wy o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 26-04-2019, 14:25
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Polecam rzucić okiem na taką opcję jak angielski przez internet. Znajdziesz ją na stronie https://pl.tutlo.com/. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na takie rozwiązanie bo jest to wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 28-04-2019, 15:39
jowis jowis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 14
Domyślnie

ja jestem na kursie z tutlo nie jest on bezplatny ale to fajna sprawa dla osob pracujacych poniewaz kurs odbywa sie przez internet,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 08-05-2019, 16:18
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Też korzystam z platformy tutlo i jestem zadowolona. Lekcje odbywam kiedy mam czas, nie racę czasu na dojazdy a efekty są bardzo zadowalające
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 14-05-2019, 14:57
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

przynajmniej dzięki takim zajęciom on-line człowiek jest w stanie zaoszczędzić sporo czasu, które kiedyś przeznaczał na dojazdy Ja bardzo często miałam jakieś wymówki, żeby nie iść na zajęcia, byłam po prostu bardzo zmęczona Teraz wystarczy odpalić komputer, lub aplikacje i gotowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 23-05-2019, 13:28
Kapka90 Kapka90 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 60
Domyślnie

Jeżeli mamy zamiar wybrać się na jakiś kurs językowy, to warto jest przed podjęciem decyzji zrobić specjalny test poziomujący https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/. Taki test pomoże nam ocenić poziom znajomości języka angielskiego, co może potem wpłynąć na właściwy wybór odpowiedniego dla nas kursu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 28-05-2019, 11:32
Weawq56 Weawq56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Często w urzędzie pracy można spotkać się z takimi kursami.

__

Moskitiery
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 30-05-2019, 17:21
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Nic lepszego dla młodzieży, by podszkolić język angielski, jak wyjazdy typu obóz podczas wakacji z letnią szkołą języka angielskiego, coś takiego jak organizuje ATAS https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe Miałam możliwość obserwowania zajęć na takim obozie. Brak presji powoduje, że młodzież chętniej się uczy języka, tym samym osiągając lepsze wyniki niż w szkole. Tu nikt ocen nie wystawia, zatem brak stresu i dużo więcej chęci nauki języka. Dobrze jest już rezerwować taki wyjazd, bo za chwilę nie będzie już w czym wybierać. Tym bardziej, że ceny są jeszcze atrakcyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.