kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #211  
Stary 20-04-2021, 18:09
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

ja jakoś nie mogę sie przemóc do kupowania spożywki on-line. Mam swój ulubiony carrefour i ich gazetki pod fajnym hasłem - ceny niskie jak dawniej. Sprawdziłam te ceny - faktycznie sie postarali
Odpowiedź z Cytowaniem
  #212  
Stary 27-04-2021, 09:48
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

Mi się zdarzało zamawiać online jak bylismy na kwarantannie, ale ogólnie to wolę pojechać osobiście do sklepu, zobaczyć promocje, czasami coś fajnego zauważę w ostatniej chwili. Promocje w carrefourze faktycznie są fajne, sama często korzystam z aplikacji, no i te oferty: https://www.carrefour.pl/lp-ceny-niskie-jak-dawniej Warto zaglądać na stronę, bo oferta zmienia się co kilka dni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #213  
Stary 27-04-2021, 11:44
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Bardzo lubię aperol i bezalkoholowe wina
Odpowiedź z Cytowaniem
  #214  
Stary 08-05-2021, 09:18
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 088
Domyślnie

Najbardziej wino, a ogólnie jestem smakoszką aż do tego stopnia, że od kilku tygodni przeglądam oferty producentów https://www.autojet.com.pl/produkty/...-alkoholowego/ którzy mają w swojej ofercie linie rozlewnicze, bo zastanawiam się nad rozpoczęciem produkcji swojego alkoholu. Myślicie, że jest to dobry kierunek w którym można odnieść sukces?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #215  
Stary 17-05-2021, 18:45
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

U nas w domu jak jest ciepło to woda idzie litrami. My całe zgrzewki kupujemy i to po kilka na jeden tydzień zaledwie. Teraz każdy paragon rejestrujemy, bo Staropolanka ma loterię - www.loteriastaropolanka.pl . Może uda się coś wygrać przy okazji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #216  
Stary 21-05-2021, 20:46
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

My również pijemy wodę,w końcu najlepiej gasi pragnienie i jest zdrowa Dlatego kupiłam dzbanek filtrujący, mam J. Shmidt 500 z aquaphor, który doskonale oczyszcza wodę. Jest ona smaczna i krystaliczna a co ważniejsze, pozbyliśmy się morza plastikowych butelek z domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #217  
Stary 21-06-2021, 16:50
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 257
Domyślnie

Ja akurat lubię zdrowe napoje dlatego często piję soki owocowe. Niedawno czytałam, że sok z czarnej porzeczki BIO premium (NFC) od firmy Korab Garden posiada wiele witamin. Owoce pochodzą z ekologicznych upraw, dlatego sok ma wysoką jakość, a potwierdzają to certyfikaty. Sok nie ma sztucznych dodatków czy cukru. Szczegóły są tutaj https://korabgarden.pl/produkty/sok-...io-premium-nfc .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #218  
Stary 22-06-2021, 13:50
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 125
Domyślnie

Ja jestem zdecydowanie za, sama miesiąc temu robiłam sobie taki detoks sokowy i czuję się świetnie! Warto jednak wybrać dobrą firmę w tym zakresie która dostarczy je Wam codziennie ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw. U mnie wygrywa zdecydowanie firma SPortFoodSoki i ich detox sokowy przygotowany przez specjalistów. Wszystko tak jak być powinno!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #219  
Stary 27-06-2021, 18:42
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Poszukujesz naprawdę dobrych jakościowo herbat, które spełnią wszelkie Twoje potrzeby w tym temacie? Zachęcam Cię do zajrzenia na stronę https://teaverso.pl/HERBATA/ gdzie trafisz na naprawdę świetne jakościowo propozycje, które pozwolą na cieszenie się każdym kubkiem herbaty na nowo!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #220  
Stary 29-06-2021, 19:54
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Zwlaszcza w taką pogodę jak teraz, latem, sięgam po piwa. Nie wiem jak wy, ale ja mam słabość do tych kraftowych. W smaku o wiele lepsze, niż te dostępne w marketach. Jeśli jesteście z Bielska Białej, to warto odwiedzić sklep http://swiatkonesera.com/ - nigdzie indziej nie mają takiego wyboru, jak tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.