kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 14-01-2016, 05:05
pysiek1994 Mężczyzna pysiek1994 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: mieszkam w krakowie
Posty: 2
Domyślnie

Ja z żoną niedługo planujemy uruchomić sklep internetowy z odzieżą, na której będziemy oferować przesłany nam przez klienta nadruk, napis itd. Na początku wyliczyliśmy, że inwestycja we własną produkcję będzie zbyt duża, dlatego zlecimy to na zewnątrz. I ogólnie radzę, aby bez maszyn nie pakować się na start w kredyty, tylko lepiej zlecić na zewnątrz. Bo i produkcja bluz czy też produkcja koszulek nie stanowią obecnie problemów dla bardziej doświadczonych hurtowni. Czyli ja na start polecam oddelegowywać kosztowne zadania

Ostatnio edytowane przez pysiek1994 : 27-01-2016 o 18:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 14-01-2016, 11:54
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Polecam Wam program CDN Optima ecommerce do zarządzania biznesem. Warto przeczytać o możliwościach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 21-01-2016, 14:24
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

W wielu przypadkach należałoby zacząć od zaprojektowania oznakowania drogi, firma Unistop mogłaby się tym zająć. Oprócz tego, mają w swojej ofercie sprzedaż oraz wynajem znaków drogowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 27-01-2016, 19:34
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Jak będziesz jeszcze szukać kogoś do pomocy ze strony bankowości to sobie zobacz ofertę z idea banku. Oni dość prężnie działają z przedsiębiorcami, co nawet tu opisują https://www.ideabank.pl/duma-przedsiebiorcy, więc nie ma się czego bać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 27-01-2016, 20:05
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ułóż biznesplan, odłóż kasę na promocje w internecie. Poszukaj dobrej księgowej i kogoś kto przeprowadzi dla ciebie kampanie reklamowe. Pomóc może agencja adwords warszawa. Ja otworzyłam firmę w marcu i póki co jestem zadowolona. Wszystko się powoli rozwija tak jak tego chciałam. Myślę o współpracy z blogerami. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 31-01-2016, 21:36
Milango's Avatar
Milango Milango is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 6
Domyślnie

Sporo zależy od branży. Bo mając na przykład sklep wielobranżowy warto zainwestować w profesjonalny program do prowadzenia sklepu , który umożliwi Ci jako właścicielce obserwowanie sprzedaży, będziesz widziała co najlepiej schodzi, łatwiej kontrolować stany magazynowe oraz terminy ważności poszczególnych produktów. Nie wspomnę już o takich przydatnych rzeczach jak fakturowanie, zapis wszystkich paragonów - jest tego sporo, warto moim zdaniem zainwestować w taką technologię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 01-02-2016, 12:07
Kaniaz Kaniaz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 70
Domyślnie

Do prowadzenia firmy, niezależnie od branży jest potrzebne takie oprogramowanie jeśli wszystko ma iść sprawnie i żeby działalność przynosiła zysk. Chodzi o to, by na bieżąco kontrolować wydatki, mieć szybki kontakt z klientem, planować działania. Przykład takiego oprogramowania masz na stronie http://www.connecto.pl/dms/business-intelligence, dzięki czemu masz wszystko pod kontrolą. Dobrze byłoby zobaczyć, zamiast wybierać na szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 01-02-2016, 13:00
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Zamierzamy z meżem wejść na rynek frezarek i form wtryskowych, bo zauważyliśmy że w naszym województwie nikt jeszcze się w tym nie specjalizuje, najpierw jednak będziemy musieli przejść szkolenie z programowania CAD i CAM dla przemysłu i wykupić odpowiedni program jak na przykład http://www.visicadcam.pl/mould . To nie powinno stanowić problemu, bo jestem po inzynierii a mąż pracuje jako programista, żeby tylko nie zabrakło nam klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 05-02-2016, 09:57
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja na twoim miejscu zaczęłabym o identyfikacji wizualnej i zamówiłabym Projekty opakowań. Jak juz zadbasz o logo, opakowania i ogólnie wizerunek marki wtedy pomyśl o reklamie w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 11-02-2016, 09:48
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Jak zakładamy firmę, to pierwsze co powinniśmy zrobić, to znaleźć biuro rachunkowe, które pomoże nam zarządzać i monitorować finanse firmy. Znajoma dzięki ksiegowosci katowice w ogóle nie musi się tym zajmować. Wynajęła firmę, która robi to w sposób rzetelny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.