kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-11-2017, 09:45
Michałowa Michałowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 5
Domyślnie Jak wytępić insekty z domu. Walka z Karaluchami

Hej,
Insekty i małe stworzenia towarzyszą ludziom od dawnych lat, mieszkać w domu gdzie występują robaki nie jest wcale miło.

Najczęstszym problemem w mieszkaniach są : Karaluchy, pluskwy, prusaki i inne małe stworzenia. Występują i mieszkają w ciemnych miejscach gdzie mogą swobodnie się rozmnożyć. Natomiast w nocy spacerują sobie po naszych mieszkaniach lub domach.

Więcej można przeczytać w artykule :
http://dezynsekcjauslugi.pl/karaluch...czanow-z-domu/

NIE NALEŻY ZWLEKAĆ Z DZIAŁANIEM..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-12-2017, 18:20
ablewska.kama ablewska.kama is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 10
Domyślnie Prusaki.

Ja również zdecydowałam się na szybkie działanie. U mnie w domu jeszcze nie ma insektów, ale wiem, że pojawiły się pojedyncze egzemplarze u sąsiadów i wolę dmuchać na zimne. W sieci szukałam już ofert na hasło prusaki zwalczanie Wrocław i zapewne tuż po Sylwestrze zdecyduję się na intensywne zapobieganie insektom. Połączy się to zapewne ze styczniowym sprzątaniem, także w lutym będę już perfekcyjną panią domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-04-2019, 15:02
rewo13 Mężczyzna rewo13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 38
Domyślnie

Miałam bardzo duży problem z karaluchami, nic nie działało, żadne preparaty, proszki itd. Zdecydowałam się więc na fachowców z http://de-rat.pl/ i się nie zawiodłam. Zakończyli raz na zawsze moją walkę ze zwalczanie karaluchów ostrołęka nie oszczędzili żadnej małej istoty i usuwanie pluskwy ostrołęka zakończyło się 100% sukcesem. Jestem zachwcona faktem, że nie ma już w moim domu tego paskudztwa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-06-2019, 17:19
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

W przypadku walki z karaluchami i pluskwami niestety samodzielnie trudno sobie poradzić i lepiej zdać sie na profesjonalną firmę dezynsekcyjną (polecam dezynsekcja warszawa). Specjaliści w swoim fachu doskonale znają się na zwalczaniu szkodników i wiedzą jak je szybko i skutecznie wytępić. Dzięki temu szybko będziecie mieć problem z głowy, bez kombinowania z niebezpiecznymi środkami owadobójczymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-11-2019, 11:59
Rukola Rukola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 107
Domyślnie

Brrr karaluchy są okropne! Wiem, co mówię, bo kiedyś miałam z nimi problem... na szczęście potem pojawiła się firma Marmar. Znaczy - pojawiła - znalazłam ich w internecie i zdecydowałam się skorzystać z usług. Bardzo polecam każdemu. Usuwanie insektów Warszawa tylko z nimi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-11-2019, 18:10
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Skutecznie można je zwalczać ale razem z sąsiadami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-07-2020, 14:45
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Dokładnie tak, ale jeśli chodzi o zwalczanie pluskiew warszawa to najlepiej nie działać na własną rękę, a szukać specjalistów, którzy to zrobią dla nas. Szczególnie, że wiedzą co robią i zadziałają raz a dobrze.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-06-2021, 12:56
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

Ja to mam największy problem z insektami roślin. Ale już*działam i na https://www.sklepdaglezja.pl/manufac...dniki-roslin-o złożyłam zamówienie na środki przeciw szkodnikom roślin Target
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-08-2021, 13:53
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Zgadzam się, że jeśli chodzi o Warszawę to mamy sporo sprawdzonych firm takich jak https://perfect-clean.waw.pl/zwalcza...w-w-warszawie/ czy chodzi o karaluchy czy o prusaki zachęcam zgłosić się do nich. U nas w domu interweniowali i skutecznie pogonili wszystkie dziadostwo którego nie chcieliśmy mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-12-2021, 10:06
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Niestety walka z insektami nie jest prosta... My zainwestowaliśmy w profesjonalne odpluskwianie mieszkań w Łodzi, po tym jak sami próbowaliśmy praktycznie wszystkiego i się nie udało. Oni dali sobie radę w bardzo krótkim czasie, co nas bardzo zdziwiło. Nareszcie mamy spokój z tym problemem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.