kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #201  
Stary 30-10-2020, 14:16
ephraim10's Avatar
ephraim10 ephraim10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 6
Domyślnie

Czy ktoś z Was posiada samochód dostawczy? Konieczność natury praktycznej i ekonomicznej, aby zainstalować powiększony zbiornik paliwa, występuje szczególnie wyraźnie wśród pojazdów, które przemierzają długie trasy.


___________________________
producent zbiorników paliwa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #202  
Stary 11-11-2020, 11:13
nawar nawar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Hej, widziałem ostatnio w internecie ciekawą opcję, mianowicie zabezpieczenie zbiornika paliwa w samochodzie. Na https://www.protect-vehicle.eu/kateg...nia-zbiornika/ dokładnie znalazłem coś takiego, czy według was warto będzie na to postawić? Co sądzicie na ten temat? Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #203  
Stary 17-11-2020, 13:20
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Jak to mawiają - nie ma większej niespodzianki niż awaria auta poza granicami kraju. Mi się taka rzecz ostatnio przytrafiła, trzeba przyznać, iż nie było to łatwa sytuacja. Na terenie Niemiec zaczęły się z autem dziać cuda. Szybko laweta przyjechała i udało się z autostrady auto ściągnąć. Trafiliśmy na mądrego mechanika, który szybko zdiagnozował usterkę ecu. Dostaliśmy namiary na https://ecutronics.de/, gdzie obiecano nam pomóc. Odstawiliśmy auto i następnego dnia już odbieraliśmy. Teraz, profilaktycznie, po powrocie do kraju zrobiliśmy kompleksowy przegląd i jeszcze znalazło się kilka potencjalnych źródeł problemów w przyszłości, które zostały na szczęście wyeliminowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #204  
Stary 20-12-2020, 18:55
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Myślę, że może Was także zainteresować laweta Magdeburg To bardzo profesjonalna firma, która oferuje usługi na niezwykle wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #205  
Stary 04-01-2021, 13:41
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja ostatnio też miałam problem z autem i wzywałam pomoc drogową. Na szczęście okazało się, że pomoc drogowa Gdynia - holowanie i transport na lawecie http://pomocdrogowagdynia.pl/ to był bardzo dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #206  
Stary 25-01-2021, 10:59
Monisia0 Monisia0 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 210
Domyślnie

Jeśli macie problem z samochodem to zdecydowanie może przydać się kontakt do pomocy drogowej, nigdy nie wiemy, jaka sytuacja na drodze nas spotka W takich przypadkach polecam skorzystać z pomocy https://omt-serwis.pl/usluga/pomoc-drogowa-tarnow/, gdzie profesjonalnie mogą przewieźć pojazd czy nawet pomoc z jego odpaleniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #207  
Stary 25-01-2021, 17:52
jamil09's Avatar
jamil09 jamil09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

W jaki sposób kobiety mają sobie poradzić u mechanika by nie dać się oszukać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #208  
Stary 26-01-2021, 15:39
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Mnie była potrzebna pomoc drogowa na terenie Niemiec. Ponieważ sytuacja była nagła, a ja nikogo w tym mieście nie znałam. Na szczęście teraz internet ma każdy w telefonie więc zaczęłam szukać tym sposobem i trafiłem na Laweta Hamburg Polska Całe szczęście, ponieważ to pracują tam fachowcy którzy znają się na rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #209  
Stary 28-01-2021, 16:35
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Tak naprawdę nigdy nie wiesz, kiedy Ci ten samochód się zepsuje, bo niestety, ale los bywa przewrotny. Dlatego dobrze, jeśli poszukamy rozwiązania, które na pewno nam się sprawdzi. Ja mogę wam powiedzieć, że zdecydowanie warto jest na takie usługi, jak najem długoterminowy bmw spojrzeć. To zawsze jakaś alternatywa przy problemach z autem .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #210  
Stary 14-02-2021, 14:48
hgleichner's Avatar
hgleichner hgleichner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Chciałabym zapytać o osłonę przegubu wewnętrznego, gdzie zamówić z sieci? Zastanawiam się nad tym miejscem w sieci https://www.centrumauto.pl/marka/1-1...ona-elastyczna. Jeden przegub napędowy stosuje się tylko w sztywnych mostach przedniego zawieszenia z kołami kierowanymi. Odpowiada on wówczas za poziomy ruch obrotowy koła względem półosi - tyle zdążyłam się dowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.