kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-08-2018, 13:51
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie prostownica do włosów

Kobietki jakie prostownice do włosów polecacie? Zastanawiam sie nad modelem który też będzie wygodny do robienia loków, widziałam takie 2w1, co myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-08-2018, 09:48
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

na pewno będziesz z niej zadowolona, mam kilka urządzeń babyliss i sa bardzo dobre, szybko się nagrzewają i łatwo nimi ułożyć włosy, widziałam ten model myslę ze fajnei się nią bedzie loki robilo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-09-2018, 10:46
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Przed prostowaniem używacie jakiejś odżywki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-10-2018, 13:38
miska699 miska699 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 16
Domyślnie

Ja od lat używam prostownicy Remington. Dostałam ją na osiemnastkę i do tej pory nie mogę się z nią rozstać mimo, że już się psuła to i tak zawsze ją reanimuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-10-2018, 13:30
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

a ja kupilam prostownice babyliss. To swietny sprzet do modelowania wlosów. Prostownica ta ma takie specjalne płytki, które pomimo to, ze maja wysoką temperature nie niszczą wloswo podczas prostowania. Ja prostuje wlosy codziennie wiec zalezalo mi na dobrej prostopwnicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-04-2019, 13:38
acen acen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 4
Domyślnie

Hej, chcę sobie sprawić nową prostownice, bo stara niestety ale coś zaczyna szwankować. Czy ktoś z was jest w stanie mi doradzić gdzie najlepiej kupić taki sprzęt? Na https://www.neo24.pl/blog/jaka-prostownice-wybrac.html czytałam o tym, jaką wybrać i już mam swojego faworyta ale nie wiem gdzie kupić. Będę wdzięczna za pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-04-2019, 06:48
anna.piechota97 anna.piechota97 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 4
Domyślnie

Babyliss to jest moja ulubiona firma, która robi sprzęty do włosów Działanie jest super no i wykonanie urządzeń na najwyższym poziomie, co sprawia, że posłużą przez długie lata. A teraz niedawno kupiłam od nich prostownicę ze złotymi płytkami, które bardzo gładko prostują włosy i mam wrażnie, że efekt prostowania utrzymuje się dłużej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-01-2020, 08:19
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Ja pracuję w salonie fryzjerskim, więc znam się na pielęgnacji włosów i sprzętach takich jak suszarki, lokówki i czy prostownice. Jeśli nadal zastanawiacie się nad wyborem idealnej prostownicy, to sprawdźcie prostownicę z Inoaru. Jestem pewna, że będziecie z niej zadowolone. Efekt prostowania długo się utrzymuje na włosach Tylko pamiętajcie o wcześniejszym zastosowaniu kosmetyku termoochronnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-01-2020, 09:55
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

A używasz tylko i wyłącznie prostownicy czy również innych sprzętów? Bo jeśli tak, to na stronie https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_2024 znajdziecie świetne urządzenie do stylizacji włosów i jest to urządzenie 5w1, więc możecie używać szczotki elektrycznej do prostowania włosów, karbownicy oraz różnych lokówek. Brzmi świetnie, prawda? No to korzystajcie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-01-2020, 08:56
Lastik Mężczyzna Lastik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 2
Domyślnie

Jaka jest najlepsza prostownica do włosów?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.