kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-08-2020, 11:53
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Naczynka na twarzy

Dziewczyny, znalazłam tu dużo na temat usuwania istniejących już naczynek, a jest cos co mogę zrobić zanim one jeszcze się pojawią?
Póki co mam tylko w jednym miejscu twarzy, ale zarówno mama, jak i babcia mają ich mnóstwo, więc podejrzewam, że mnie to czeka.
Można jakos przeciwdziałać pojawianiu się?
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-08-2020, 14:34
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Chyba nie. Ja mam bardzo dużo naczynek, lekarz powiedział, że taka moja uroda, więc istniejące mogę zamknąć laserem, a tak to liczyć na cud, że się więcej nie pojawi

Na razie bardzo dobrze wpływa na stan mojej cery pielęgnacja kosmetykami Acne rose:
https://stalowemiasto.pl/artykuly/ar...pokaz&id=48671

Kosmetyki są dedykowane do pielęgnacji cery naczynkowej oraz do leczenia trądziku rozowatego. Mają bardzo dobry skład, którego analizę znajdziesz na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-08-2020, 07:32
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

Przede wszystkim porządna pielęgnacja w domu, ja sama lubię kosmetyki z RED GINSENG z Bielendy - a do tego na naczynka poszlabym chyba na jakies zabiegi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-08-2020, 17:53
anabols anabols is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 1
Domyślnie

Pielęgnacja to idealne rozwiązania - polecam właśnie Red Ginseng
__________________
Czy znasz sklep sepah? Jeśli nie a poszukujesz dobrych suplementów diety to trafiłeś idealnie. Nasz sklep oferuje bardzo szeroki asortyment środków. Testovis, Trenbol czy Turinol i o wiele więcej. Jeśli nie możesz ich znaleźć na rynku, oferujemy je teraz! Odwiedź www.sepah.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-01-2021, 01:20
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Laserowe zamykanie naczynek doskonale się u mnie sprawdziło, to bardzo skuteczna metoda usuwania rumienia czy pajączków. Ja zabiegom poddawałam się w Warszawie w Studio Laser https://www.studiolaser-depilacja.pl...-naczynek.html i jak najlepiej oceniam ten gabinet, bardzo tam przyjemnie, nowocześnie, obsługa jest miła no i ceny nie sa jakieś wzięte z sufitu. Jeśli jesteście z okolicy to sobie ten salon sprawdźcie, spodoba wam się tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-01-2021, 15:45
terry.meda's Avatar
terry.meda terry.meda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 3
Domyślnie

Czyli są na to specjalne kremy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-01-2021, 22:03
Amelka123 Amelka123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 17
Domyślnie

Na pewno uważaj na słońce i używaj kremów z filtrem, cera naczynkowa jest bardzo delikatna, a słońce powoduje, że jest jeszcze bardziej zaczerwieniona. Alkohol i kawa niestety też nie pomagają... A co do kosmetyków to całkiem fajne są od SVR, np. dostępne na Notino.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-09-2021, 17:56
madlen_79's Avatar
madlen_79 madlen_79 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 37
Domyślnie

Mam ten sam problem Bardzo wrażliwa skóra i rumieńce od byle czego, nawet ostrego jedzenia czy minimalnej aktywności fizycznej. Jak dla mnie pielęgnacja cery naczynkowej to przede wszystkim naturalne kosmetyki z wyciągami roślinnymi przeznaczonymi specjalnie do tego rodzaju skóry. No i oczywiście w miarę możliwości unikanie np ostrych potraw w moim wypadku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-11-2021, 19:11
dertom122 dertom122 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 424
Domyślnie

Według mnie najlepiej wybrać się na laserowe zamykanie naczynek do https://www.derma-med.pl/ . Tutaj zabiegi wykonywane są bardzo dokładnie, więc na pewno będziecie zadowolone z efektu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-11-2021, 17:48
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Z problemem naczynek na twarzy powinnaś pójść do dermatologa i lekarza medycyny estetycznej. Są zabiegi, które skutecznie je likwidują tylko musisz zadbac o odpowiednią pielęgnację takiej skóry, bo jest ona nadwrażliwa. Stosuj Calendeel który kupisz w aptece - koi, goi, łagodzi, 100% naturalny skład.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.