kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-06-2020, 09:57
BasiaLew BasiaLew is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 46
Domyślnie Wakacje z rodziną

Witam wszystkich.

Wakacje się już zaczęły, a także widzę, ze coraz więcej biur podróży zaczyna wystawiać oferty. Razem z mężem wczoraj zakupiliśmy wycieczkę do Turcji z biura podróży Itaka. Jakie Wy macie plany na wakacje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-07-2020, 21:54
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Będziemy spędzać wakacje w Polsce. Wybieramy się do Trójmiasta, więc myślę, że nie będziemy się nudzić. Myślę, że po doświadczeniach z kwarantanną każda rozrywka będzie dobra. Nawet deszczowa pogoda nie będzie nam straszna, bo już mamy sprawdzone sposoby na dziecięcą nudę https://kidos.pl/blog/100-pomyslow-n...e-kwarantanny/
Podrzucam, na wszelki wypadek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-07-2020, 20:15
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

My planujemy wybrac sie do Polski jest tyle cudownych miejsc, ktore mozna odwiedzic i fajnie spedzic czas, na te wakacje wybralismy Białke Tatrzanska, mąż znalazl fajny Hotel Bania, przyznam, ze wyglada to baaardzo obiecujaco termy, strefa saun sielsko anielsko no i atrakcji dla maluchów mnostwo!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-07-2020, 10:45
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

czy zwiedzacie miasta miasteczka? Czy wolicie jeździć na przykład mad morze i opalać się na plaży? ja ostatnio stwierdziłam że muszę poznać te najpiękniejsze miasta w Polsce. na przykład Kraków. Zobaczcie sami na stronie kamera Kraków czy to miasteczko nie jest piękne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-07-2020, 20:11
Kudlaty Mężczyzna Kudlaty is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja sobie innych wakacji nie wyobrażam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-07-2020, 09:14
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

lepiej ubezpieczyć się na każdą ewentualność. Ja ostatnio jeździłam troche po kraju i spodobała mi się firma Comfortcar, ponieważ miała dostępne rodzinne samochody na wynajem. Wypożyczalnia samochodów Warszawa to czasami ciężki orzech do zgryzienia, w Warszawie mało aut jest dostępnych, bo się rozchodzą jak ciepłe bułki, ale tutaj sie udało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-07-2020, 14:27
cassie.witting cassie.witting is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

Wyjazd za granice w obecnych czasach pandemii jest dosyć ryzykowny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-07-2020, 15:05
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Ale to tylko od Was zależy, na jakie wakacje się zdecydujecie. Ja bym Wam zaproponowała, byście sprawdzili specjalne apartamenty od Sun&Snow. Dzięki temu nie będziecie musieli obawiać się o komfort danego miejsca, co akurat podczas planowania wakacji jest niezwykle ważne. Weźcie to pod uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-07-2020, 22:29
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Co sądzicie o świadczeniu turystyka 500+, do którego mają prawo osoby posiadające dzieci w wieku do 18 lat? Bon otrzymywany jest na każde dziecko, więc wydaje mi się, że to ciekawa opcja, ponieważ w końcu wiele rodzin będzie mogło pozwolić sobie na wspólne wakacje. Bon wypłacany jest jednorazowo i wykorzystacie go w tym roku lub możecie zostawić go na przyszły rok. Dodatkowo bardzo fajną stroną jest https://go.esky.pl/bony-turystyczne-plus/ , na której znajdziecie sobie idealne miejsce na wakacje oraz od razu wykorzystacie bon.

Ostatnio edytowane przez sara898 : 18-07-2020 o 16:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-07-2020, 19:58
juliana14's Avatar
juliana14 Mężczyzna juliana14 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Miasto: Przeciszów
Posty: 4
Domyślnie

Nie wiem za bardzo, czy wakacje w tym roku są bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.