kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 07-08-2021, 11:12
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

tatuaże są ok też robie je od jakiegoś czasu tylko w JAH LOVE TATTOO w Warszawie mam pelne zaufanie do ludzi tu pracujących, wiem, ze mają i doswiadczenie i talent, niezbędne do wykonywania takiej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 07-08-2021, 13:14
emii019 emii019 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 7
Domyślnie

Zrobienie tautażu okej, jeśli nie chcesz na tym zaoszczędzić*i masz przemyślany wzór, im taniej tym gorzej, im szybciej podjęta decyzja o tatuażu tym gorzej

___________________________________
Tarasy drewniane Bielsko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 26-08-2021, 10:46
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Cytat:
Napisał figa
tatuaże są ok też robie je od jakiegoś czasu tylko w JAH LOVE TATTOO w Warszawie mam pelne zaufanie do ludzi tu pracujących, wiem, ze mają i doswiadczenie i talent, niezbędne do wykonywania takiej pracy.

jah love to rzeczywiście fajne miejsce na tatuaż pewnie kiedyś w końcu się zdecyduje ale na ten moment chodzę tu do Ani, która zajmuje się piercingiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 26-08-2021, 11:07
terry.maxwell's Avatar
terry.maxwell terry.maxwell is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Czy ktoś z Was podjął się usunięcia tatuażu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 04-09-2021, 22:47
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 768
Domyślnie

Ostatnio byłem w najtańszym salonie tatuażu i to był błąd. Chciałem mieć wytatuowane skrzydła anioła, a wygląda to tak, jakby na plecach siedziała mi gigantyczna mucha. Postanowiłem usunąć to arcydzieło laserem frakcyjnym w salonie https://coco-time.pl/laser-frakcyjny-co%e2%82%82/. Specjalistów bardzo rozbawił ten projekt, ale swoją robotę wykonali perfekcyjnie i bezboleśnie.
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 08-10-2021, 07:23
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 566
Domyślnie

Cytat:
Napisał gabi
Pamiętaj, że bardzo ważne jest octenicare.pl/"]dbanie o tatuaż[/url]. Ja stosowałam balsam nawilżający Octenicare. Bardzo dobrze się sprawdza przy tatuażasz - można go kupić w każdej aptece bez recepty.


W dobrym studio tatuażu poinformują jak dbać o skórę. Ważna jest pielęgnajca zaraz po zabiegu i oczywiście później też. Dzięki za polecenie balsamu. Na nowy tatuaż zapraszam do :https://www.kinkyneedle.com/galeria


Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-10-2021, 07:39
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Cytat:
Napisał sunka
jah love to rzeczywiście fajne miejsce na tatuaż pewnie kiedyś w końcu się zdecyduje ale na ten moment chodzę tu do Ani, która zajmuje się piercingiem

ja też miałam okazję odwiedzić już Anię i jestem zachwycona tym jak sprawnie robi wszystkie przekłucia, jaka jest pewna w tym co robi a przy tym delikatna., zawsze informuje o tym jak bedzie przebiegał zabieg, jak dbać o miejsce przekłucia itd. pełna profeska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 12-10-2021, 08:26
emis emis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 4
Domyślnie

zupełnie tego nie popieram
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 19-10-2021, 13:33
melka87 melka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 247
Domyślnie

Ból to sprawa indywidualna jeśli chodzi o robienie tatuaży, bo każdy ma troche inny próg bólu. Po zrobieniu tatuażu ważne jest też gojenie, dlatego też warto poczytać o tym ile goi się tatuaż a co do poszczególnych studio tatuaży to warto się po prostu kierować swoim gustem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 02-11-2021, 22:27
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Moja mama jest już ładnych parę lat po operacji, jednak blizna sprawia, że ciężko jej zaakceptować siebie. Wymyśliłyśmy wspólnie, że pora coś z tym zrobić i znalazłyśmy najlepsze studio tatuażu we Wrocławiu. Zdecydowali się podjąć wyzwanie i czekamy na projekt tatuażu, który będzie zakrywał bliznę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.