kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-01-2021, 15:17
zupazryby12 Mężczyzna zupazryby12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 25
Domyślnie Okulista

Cześć. Był ktoś z was w gabinecie okulistycznym Oko Akcent w Krakowie. Pilnie poszukuje dobrego okulisty dla dziecka, więc jestem ciekawa waszych opinii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-06-2021, 09:56
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 506
Domyślnie

Ja akurat mam swojego okulistę sprawdzonego i do niego chodzę regularnie. BO mało kto kontroluje wzrok systematycznie. A warto - u mnie przy takiej kontroli pojawił się zespół suchego oka. Ale szybko wdrożyłam stosowanie kropel Evotears omega i jest o wiele wiele lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-06-2021, 09:52
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Co do Krakowa to ja mam taki sprawdzony salon optyczny i tylko tam tak naprawde chodze www.koczorowski-optyk.pl
U nich są najlepsze szkła HOYA - najlepsza powłoka antyrefleksyjna na świecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-06-2021, 07:53
sones sones is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

Hej, może ktoś z was był kiedyś u tego okulisty https://rewolucji59.pl/ i ma jakieś doświadczenia? Potrzebna mi pilnie konsultacja z profesjonalistą w zakresie okulistyki i słyszałem właśnie, że tutaj lekarze są całkiem dobrzy. Co sądzicie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-07-2021, 18:44
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Gdyby ktoś z Was szukał dobrej klinki okulistycznej w Warszawie to polecam Optegrę. Ja miałam u nich korekcję laserową metodą Lentivu. Zabieg się udał i teraz widzę świetnie bez okularów. Dla mnie to przeogromna zmiana na plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-09-2021, 06:13
MalaMi1 MalaMi1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 176
Domyślnie gabinet

Gabinet OkoAkcent to zdecydowanie najlepszy gabinet okulistyczny w którym byłam - polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-09-2021, 20:36
Basiencja Basiencja is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 68
Domyślnie Ortoptysta, nie tylko okulista

Nie każdy wie, że o wzrok dbać może nie tylko okulista. W gabinecie ortoptycznym. Diagnozę ortoptyczną należy wykonać dzieciom, które mają trudności w czytaniu i pisaniu w bliskiej odległości, przestawiają literki, czy przeskakują powyżej lub poniżej czytanego tekstu, mają obniżoną koordynację wzrokowo-ruchową. W Warszawie takie badania można wykonać w https://zobaczycjutro.org/gabinet-ortoptyczny-warszawa/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-09-2021, 15:11
sorajka sorajka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 26
Domyślnie

Nie byłam w gabinecie, o który pytasz, bo już od dawna trzymam się swojego sprawdzonego miejsca, czyli Specjalistycznego Ośrodka Okulistycznego na Stawowej 12 we Wrocławiu: https://www.okulisci.wroclaw.pl/kontakt/ Jak dla mnie, nie ma lepszych specjalistów niż ci pracujący w ośrodku - są szczerze zaangażowani w pomoc pacjentom, podchodzą do swojej pracy dokładnie i sumiennie. W dodatku, w ośrodku można wykonać szereg badań i zabiegów, a także skonsultować się z optykiem. Uważam, że to naprawdę niezwykle wygodna opcja, gdy można załatwić tyle spraw w jednym miejscu - zwłaszcza że są świadczone z największą dokładnością i profesjonalizmem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.