kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 15-05-2023, 10:17
Ewelaa213 Ewelaa213 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 71
Domyślnie

Ja aby fajnie wykończyc swoje mieszkanie postawiłam na białe listwy przypodłogowe w salonie jest to rozwiązanie bardzo efektowne ponieważ jest wiele opcji gdzie na pewno znajdziecie idealne rozwiązanie dla was. Ja wybrałam szerokie listwy ponieważ chciałam elegancki wystrój mojego salonu. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 20-05-2023, 08:55
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Fajnie, że taki temat powstał dzięki temu znalazłem wiele ciekawych ofert sklepów meblowych jak np. https://zona-design.pl/ podoba mi się to, że jest tutaj tak duży wybór. Zamierzam kupić nowy komplet mebli i najprawdopodobniej właśnie tutaj zrobię zamówienie. Widzę, że fajne ceny i te meble są porządnie wykonane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 25-05-2023, 11:53
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

A co powiecie na futuryzm obrazy ? Sama nie tak dawno natrafiłam na tą ofertę i z tego co widziałam to wybór obrazów jest całkiem dobry, więc może jednak tutaj dobierzecie coś dla siebie i to w niewygórowanej cenie co jest też wazne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 30-05-2023, 10:37
sydnee.walker's Avatar
sydnee.walker sydnee.walker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 3
Domyślnie

W przyszłości na pewno skorzystam z pomocy architekta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 30-05-2023, 14:54
Ambi.M's Avatar
Ambi.M Ambi.M is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 80
Domyślnie

Ostatnio spędzam dużo czasu w domu i postanowiłam wykorzystać tę okazję, aby uszyć pokrowce na krzesła. Jestem początkującym krawcem, dlatego szukam wskazówek i porad od osób, które już miały do czynienia z takim projektem. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w szyciu pokrowców na krzesła i mógłby podzielić się swoimi wskazówkami? Na jakie materiały powinnam zwrócić uwagę? Jakie są kluczowe etapy tego procesu? Czy istnieją jakieś triki, które mogą ułatwić mi to zadanie? Podrzucam linka do ciekawego artykułu na ten temat https://ubieramy-meble.pl/pl/blog/20...-na-krzesla/23
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 31-05-2023, 19:31
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Jeśli chodzi o aranżacje wnętrz Plewiska dla swojego domu lub firmy, wskazane jest skorzystanie z pomocy profesjonalisty. Posiadają oni specjalistyczną wiedzę i umiejętności, aby stworzyć przestrzeń, która nie tylko spełnia Twoją wizję, ale jest również praktyczna i atrakcyjna wizualnie. Nie wahaj się skorzystać z ich usług, aby pomóc Ci osiągnąć idealną przestrzeń, która odzwierciedla Twój styl i osobowość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 31-05-2023, 21:33
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Przy wyborze mebli kuchennych każdy powinien kierować się własnymi preferencjami i potrzebami. Istnieje wiele różnych opcji, dlatego ważne jest podejmowanie odpowiednich decyzji. Na stronie https://www.rmfmaxx.pl/polecamy/Zaku...iec,58608.html są informacje dotyczące doboru mebli kuchennych. Jakie są Wasze spostrzeżenia i sugestie w tej kwestii?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 31-05-2023, 22:43
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Witam, czy cegła we wnętrzach jest nadal popularna? Z chęcią poznam wasze wskazówki, poniewaz pierwszy raz w zyciu urządzam mieszkanai i chcę, by wyglądało elegancko i surowo. https://www.ekostone.pl/kategoria-produktu/do-wewnatrz/ Co sądzicie? Komentujcie,pozdr.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 02-06-2023, 10:58
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 586
Domyślnie

Jeśli szukacie sklepu który posiada bardzo szeroki asortyment produktów do domu od narzędzi przez meble, urządzenia i wiele więcej to zajrzyjcie https://www.naj-sklep.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 09-06-2023, 11:08
ela366 ela366 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 86
Domyślnie

z sztuczne zielone ściany czyli maty fajnie będą pasować do wnętrz
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.