kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-08-2021, 13:54
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie Agencja

Hej, chcę wyjechać jako opiekunka do pracy. Znajomi polecili mi agencję Opieka Portus. Macie jakieś opinie na jej temat, co o niej myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-01-2023, 07:46
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Warto szukać pracy zarówno za pomocą agencji pracy, ale również bezpośrednio do konkretnej firmy. Może warto w takim razie zastanowić się nad tym, jak wygląda praca Mazowieckie - oferty z GEOPRACY. Warto poszukać możliwości z różnych branż i na konkretne stanowiska, które Was interesują. Życzę udanej kariery zawodowej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-01-2023, 15:56
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Witajcie. Zastanawiam się nad zmianą pracy. Słyszałam, że można bardzo dobrze zarobić jako opiekun seniora. Znacie może dobre agencje? Widziałam ogłoszenie na stronie https://dobraopiekawdomu.pl/opiekun_ka-osoby-doroslej/. Czy ktoś z was znalazł prace za ich pośrednictwem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-04-2023, 19:38
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Witaj. Czemu nie? Wiesz ja się kiedyś nad tym zastanawiałam, ale ostatecznie znalazłam pracę jako opiekunka seniora na terenie Polski dzięki agencji https://dobraopiekawdomu.pl/opiekun_ka-osoby-doroslej/. Widziałam, że mają także oferty pracy w Niemczech.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-05-2023, 20:38
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

Jeżeli szukacie pracy w Niemczech to warto przejrzeć ofert Mondi Polska https://mondi-polska.pl/. Jest to agencja pracy, która od lat pośredniczy w podejmowaniu pracy na rynku niemieckim. Praca na warunkach niemieckich, z możliwością przedłużenia umowy z licznymi dodatkami i opiekunem na czas wyjazdu, który wspiera w załatwianiu spraw urzędowych czy mieszkania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-05-2023, 19:13
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Jeśli praca odpowiada osobie, nie ma przeszkód, by ją podjąć. Ważne jest jednak, aby dokładnie zrozumieć, jakie zarobki można oczekiwać. Przykładowo, warto wiedzieć, ile wynosi wynagrodzenie np 3200 z brutto na netto. Myślę, że w poszukiwaniu pracy warto brać pod uwagę takie kwestie i być świadomym potencjalnych zarobków. Jakie macie zdanie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-06-2023, 14:16
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Praca opiekunki może być bardzo przyjemna Moja znajoma zdecydowała się na wyjazd z Davi-Seniorenhilfe i jest bardzo zadowolona. Wypłaty na czas, przejrzyste warunki umowy, a to jest chyba najważniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.