kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 05-02-2020, 17:35
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

praca czaganicą

Ostatnio edytowane przez XXXdama : 12-08-2020 o 15:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 07-03-2020, 13:44
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

Jakby mnie się nie udało znaleźć pracy w kraju to pewnie też bym zaczęła myśleć o wyjeździe. Ale na szczęście udało się tutaj znaleźć pracę na bardzo dobrych warunkach. Bo i niedaleko mam do domu, wypłata ok no i bardzo ważna dla mnie opieka medyczna w medicover. W końcu skończyły się kolejki i kilku miesięczne oczekiwanie na wizytę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 09-03-2020, 18:14
pokuneva pokuneva is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

Taka praca to na pewno atrakcyjne zarobki, wyższe niż można dostać w kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 26-03-2020, 14:54
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

Dobry Wieczór, ma ktoś może pojęcie jak zdobyć zwrot podatku z niemiec. Sprzątałem mieszkania przez dziesięć miesięcy. Podpisywałem umowę, więc wszystko całkowicie legalnie. Potrzebuję pieniędzy, a zwrot zasiliłby mój budżet domowy. Może ktoś z was też pracował za granicą i wie jak to zrobić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-03-2020, 23:06
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 520
Domyślnie

Radzę zerknąć sobie tutaj https://insito-odszkodowania.uk/pora...odszkodowanie/ i poczytać na temat możliwości uzyskania za mobbing w pracy w UK. Jeśli byliście lub jesteście mobbingowani, to warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Często bowiem ludzie nie znają przepisów i nie wiedzą jak się za to zabrać. Z pomocą profesjonalistów jest znacznie łatwiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 24-04-2020, 09:44
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Praca za granicą dla wielu jest jedyną możliwością wyrwania się z niemocy, jaka trwa w kraju. To smutne, ale prawdziwe. Jednak oprócz szukania zatrudnienia, wyjeżdżając na przykład do wybieranej przez Polaków Holandii, trzeba też znaleźć jakieś mieszkanie. Odwiedź tę stronę, gdzie zostało napisane, co najczęściej wybierają Polacy w tym wypadku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 04-05-2020, 14:25
marian33332 Mężczyzna marian33332 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 3
Domyślnie

Za granicą praca naprawdę jest bardzo płatna.Zarobki stoją na bardzo wysokim poziomie.
__________________
ocena ryzyka zawodowego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 07-08-2020, 12:01
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

A co powiecie w takim razie na wyjazd do Holandii? Jak znajdziecie wolną chwilę to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na HollandContracting w przypadku których będziecie mogli liczyć na wiele możliwości, dużo łatwiejsze znalezienie dobrze płatnej pracy i wszystko w pełni legalnie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 12-08-2020, 15:14
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Byłam własnie już kilka razy zagranicą za pośrednictwem hollandcontracting.pl i bardzo dobre warunki. Praca na miejscu zgodna z wcześniejszym opisem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 17-08-2020, 11:45
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Coraz więcej osób od jakiegoś czasu decyduje się na podjęcie pracy poza granicami kraju. Nie od dzisiaj wiadomo, że tam praca jest zdecydowanie lepiej płatna niż w Polsce. Od jakiegoś czasu sporo osób decyduje się na podjęcie pracy w Niemczech w charakterze opiekuna dla seniorów. Sama zaczęłam interesować się tematem i tutaj https://bravecare.pl/bezpieczna-praca/
znalazłam interesujące mnie wiadomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.