kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-01-2020, 12:44
paulinabb paulinabb is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 111
Domyślnie wakacje

Cześć, słyszeliście może o czymś takim jak wczasy odchudzające lub
wczasy oczyszczające? Szukam opinii, czy ktoś był?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-01-2020, 13:25
leonor81's Avatar
leonor81 leonor81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Słyszałam, ale nie wiem czy jest to dobry pomysł. Co, gdy wróci się z takich wczasów i znowu zacznie się jeść niezdrowo?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-01-2020, 19:48
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 277
Domyślnie

Wczasy odchudzające nie przemawiają do mnie. Jednak aktywny odpoczynek to już coś innego. Lubię jeździć na wycieczki objazdowe gdzie jest sporo zwiedzania, a gdy są również wypady w góry to ja jestem mega zadowolona. W tym roku zaplanowałam w ten sposób spędzić urlop w Gruzji i Armenii. Wyjazd ten organizuje Wytwórnia Wypraw, która jest doskonałym organizatorem i ma znakomitych przewodników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-01-2020, 20:32
umarks's Avatar
umarks umarks is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

Ja o tym nie słyszałam, ale wiem, że są obozy odchudzające, może to to samo?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-01-2020, 10:38
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Jeśli chodzi o weekend to bardzo lubię korzystać z tych dwóch wolnych dni i się gdzieś wybrać w Polskę. Jeśli nie mam za bardzo pomysłu gdzie, to pada na polskie morze i jakże uroczy Gdańsk. Mam też już sprawdzony hotel bo https://www.famagdansk.pl/ i obok zaraz znajdują się słynne atrakcje, od fontanny Neptuna czy Muzeum II Wojny Światowej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-01-2020, 21:38
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak jedziesz na wakacje to o skaleczenia bardzo łatwo więc będziesz potrzebować czegoś na odkażenia i tu polecam octenisept w sprayu. Ulotka dla pacjenta octenisept wyjaśnia jak stosować i przechowywać oraz wskazuje ewentualne przeciwwskazania do używania. Koszt zakupu niewielki więc tym bardziej powinnaś go mieć podczas wyjazdów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-01-2020, 14:36
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Jeśli chodzi o wczasy to już od dawna rozchwytywane są popularne kierunki na 2020 https://www.coraltravel.pl/ . Biuro CorlaTravel jak co roku ma świetną ofertę, z tego co wiem warto już o tym pomyśleć. Miejsca rozchodzą się szybko, zarówno Europa jak i reszta Świata z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-01-2020, 20:55
Lidka_123 Lidka_123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 12
Domyślnie

Tak, ja slyszalam. Jestem zdania, ze jezeli jest to pod okiem specjalistow, trenerow, lekarza dietetyka, to jak najbardziej jestem za... jednak sprawdz wczesniej dobrze takie oferty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-01-2020, 22:21
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Teraz jest bardzo dużo ciekawych ofert dotyczących wyjazdu. Najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie do podróży, a często o niektórych aspektach zapominamy. Chociażby o zakupie środków na owady. A jest to ważne, bo wiadomo jak wiele chorób mogą one przenosić. Tutaj https://muggasklep.pl macie szeroką gamę najróżniejszych preparatów odstraszających.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 31-01-2020 o 09:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-01-2020, 09:36
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Ja uważam, że warto odkrywać nowe kierunki, bo nawet w samej Europie jest tyle miejsc, które warto mieć na uwadze. My z rodziną w tym roku już zadecydowaliśmy co do kierunku. Mam nadzieję, że słowenia camping terme catez będzie strzałem w dziesiątkę Z tego co widziałam na ofercie, to mają dużo atrakcji dla dzieci, dlatego myślę, że to będzie udany wypoczynek
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.