kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-10-2019, 23:43
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie Wybór płytki indukcyjnej - poszukiwania

Hej
Szukam do swojej kuchni porządnej płytki indukcyjnej, czy macie może dla mnie jakieś wskazówki jeśli chodzi o jej dobry wybór? Byłabym wdzięczny za każdą konkretną podpowiedź bo lubimy z mężem gotować i zależy nam na niskiej awaryjności, pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-10-2019, 22:54
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Jak indukcja to koniecznie zwróć uwagę na AEG IKE74471IB a jeśli chcesz przed podjęciem decyzji dokładnie ją sprawdzić to zajrzyj na https://www.youtube.com/watch?v=wsuMd8HhbSo&t=1346s gdzie jest dłuższy filmik na którym wypowiada się co do niej prawdziwy specjalista
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-10-2019, 09:04
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwinka27
Jak indukcja to koniecznie zwróć uwagę na AEG IKE74471IB a jeśli chcesz przed podjęciem decyzji dokładnie ją sprawdzić to zajrzyj na https://www.youtube.com/watch?v=wsuMd8HhbSo&t=1346s gdzie jest dłuższy filmik na którym wypowiada się co do niej prawdziwy specjalista


O i to jest super opcja, dobrze jest posłuchać fachowca oraz jego zdania na temat wyboru odpowiedniego sprzętu do kuchni na lata. Dołączam się, że naprawdę warto go sprawdzić jeśli zależy Wam na dobrym zakupie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-10-2019, 09:08
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Przekonałyście mnie, dziś sobie wieczorem sprawdzę bo też szukam nowej płytki indukcyjnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-10-2019, 12:21
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Nie ma co dłużej zwlekać, raczej innej odpowiedzi bym się nie spodziewała zarówno w zakresie producenta, czyli też dla mnie AEG ale i sklepu czyli https://piekarnikiparowe.com/ gdzie jest tylko sprzęt z najwyższej półki o wysokiej skuteczności działania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-10-2019, 10:06
evaRaF evaRaF is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 8
Domyślnie

Ja korzystam z płyty indukcyjne firmy Electrolux i muszę przyznać, że jestem zadowolona - płyta oferuje możliwość łączenia pól grzewczych oraz funkcje*booster, które są dla mnie najbardziej przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-10-2023, 10:30
rogahn.mortimer's Avatar
rogahn.mortimer rogahn.mortimer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Miasto: Wrocław
Posty: 4
Domyślnie

Niebawem zamierzam całkowicie odmienić wnętrze swojej kuchni. Przez to będzie przeprowadzany w niej remont generalny. Wszystko idzie do wymiany - meble, sprzęty. Przez to zastanawiam się, co myślicie o wymianie płyty gazowej na indukcyjną? Z tego artykułu - https://www.kuchniamagdaleny.pl/2023...dukcyjnej.html dowiedziałam się, że płyta indukcyjna potrafi serio przyspieszyć nasz proces gotowania! Nie raz nie mam czasu po pracy, aby długo stać przy garnkach. Poza tym, utrzymanie takiej płyty w czystości jest chyba znacznie łatwiejsze. A wy jakie zalety widzicie dla posiadania płyty indukcyjnej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-11-2023, 21:59
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 277
Domyślnie

Nie myślałaś o wyborze kuchenki gazowej, która wygląda jak indukcja czyli tzw. "gazu pod szkłem"? Taką innowację ma w swej ofercie Solgaz, a ich płyta Innova Premium 4+1 to ich najnowszy produkt, z którego każda Pani domu jest zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-11-2023, 10:32
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Wielkie dzięki za wszelkie porady w tym temacie.

gumiarka przemysłowa Siruba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-11-2023, 13:23
kisia kisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 4
Domyślnie

niestety nie pomogę bo uznaję tylko kuchenkę gazową
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.