kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-01-2021, 13:44
pati17 pati17 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 55
Domyślnie prezent dla dziecka

Cześć. Moja córka ma urodziny w przyszłym miesiącu i kompletnie nie wiem co jej kupić, ponieważ ma już chyba wszystko. Pomyślałam, że fajny może okazać się kubek na zamówienie ręcznie malowany z jej podobizną. Co o tym sądzicie? Wam spodobałby się taki prezent?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-01-2021, 14:44
niewielka niewielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 51
Domyślnie

Wszystko zależy ile twoje dziecko ma lat,kubek może się sprawdzi, ale jako dodatek do właściwego prezentu,dziecko liczy na coś,co będzie mogło przytulic,dotknąć ,pobawić się tym,a kubek nie bardzo spełnia te oczekiwania. Propozycje zabawki dla dziewczynek 5 lat znajdziesz bez problemu na https://swiat-rodzicow.pl/zabawki-dla-dziewczynek-5-lat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-01-2021, 22:18
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

może sprawdź sobie ofertę na stronie https://kidos.pl/blog/100-pomyslow-n...e-kwarantanny/ znajdziesz tam wiele możliwości do spędzenia wolnego czasu z dziećmi, jestem pewna że coś Ci się spodoba,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-01-2021, 10:37
vhegmann vhegmann is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

Podejście w duchu perfekcjonizmu na ogół pozwala nam stworzyć coś wyjątkowego. Świąteczna atmosfera to tak naprawdę szereg wielu zmiennych. Nie wszystkie z nich, jak choćby odpowiednią aurę, jesteśmy w stanie kształtować.
_______
czekoladowy posmak magicznych świąt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-01-2021, 13:55
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Może coś z księgarni edukacyjnej? Na przykład edukacyjne gry karciane: https://www.eduksiegarnia.pl/karciane . Uważam, że gra w takie gry to świetna rozrywka dla całej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-01-2021, 09:00
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

No właśnie te prezenty dla dzieci. Zawsze jest z nimi problem. Bo co kupić takiemu dziecku które ma już praktycznie wszystko? Dlatego też przeglądałam internet aby znaleźć coś ciekawego. I tak między innymi trafiłam na tę stronę dollo.pl/zabawki_dla_dzieci/domki_dla_lalek_drewniane.html na której to mają dość ciekawy wybór jeśli chodzi o takie domki dla lalek i to w dodatku drewniane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-01-2021, 09:30
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Żeby wiedzieć, co dziecku należy kupić, trzeba takiego malucha obserwować. On nam wskazuje na to, co tak naprawdę chce dostać. I ja wiem, że na przykład takie rzeczy jak strój kraina lodu to wymarzony prezent mojej córki. A syn w sumie Svena też polubił, to może się za niego przebrać. Chyba że wymyśli tego bałwana, to będzie dopiero coś...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-01-2021, 12:28
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Wybieramy się do znajomych w odwiedziny i właśnie nie wiemy, co kupić dzieciaczkowi. W internecie wyczytałam, że bardzo fajnym prezentem może być ślimak yookidoo, który jest zabawką muzyczną i jednocześnie pomocą w nauce raczkowania. Myślę, że takiego czegoś nie mają, a myślę, że zawsze się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-01-2021, 15:26
MAŁPISZON MAŁPISZON is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

Przekonaj swojego malucha, że ogród może być miejscem zabawy! Place zabaw do ogrodu pozwolą Ci zachęcić dziecko do aktywności na świeżym powietrzu.
__________________
Drabinka do ćwiczeń umożliwiają wykonywanie ćwiczeń w domu, które są nieraz bardziej komfortowe i przynoszą więcej korzyści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-01-2021, 16:29
majka81 majka81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 6
Domyślnie

może jakieś zabawki? edukacyjne czy pomoce dydaktyczne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.