kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 03-08-2021, 09:39
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Pamiętajcie o piciu dużej ilości wody!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 09-08-2021, 21:20
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Super zabieg na twarz, który ja bardzo cenię to Oxybrazja - delikatnie złuszcza naskórek, fajnie oczyszcza i wygładza skórę, efektem jest zdrowa, promienna skóra. Korzystam z tego zabiegu w Carolina Beauty w Warszawie na Woli https://www.carolinabeautyclinic.pl/...-pielegnacyjna to świetny salon urody, często mają fajne promocje, także zerkajcie sobie też na ich facebooka, tam mają bieżące oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 11-08-2021, 12:32
petra.reichert's Avatar
petra.reichert petra.reichert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Stosuję pastę cynkową i olej z czarnuszki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 19-08-2021, 09:58
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 528
Domyślnie

Słyszałam też ostatnio o lekach recepturowych - znajomej dermatolog właśnie takie zapisał na problemy z cerą. Widziałam, że w aptekach sieci DOZ można zrealizować receptę na takie leki we wszystkich postaciach, jakie zaleci lekarz. Warto wypróbować to rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 23-08-2021, 13:48
Welonka Welonka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 8
Domyślnie

Uważam, że najlepsze dla cery są kosmetyki z naturalnym składem. Polecam te marki Rento. Marka ta specjalizuje się w akcesoriach do sauny, ale większość jej kosmetyków można używać, także nie mając nawet własnej sauny. Produkty Rento świetnie oczyszczają skórę, ujędrniają, wygładzają. Np. dla osób zmagających się z trądzikiem idealne są kosmetyki z dodatkiem borówki czarnej, ponieważ bardzo skutecznie zabija ona bakterie i ma właściwości antyoksydacyjne. Warto stosować także peeling do ciała, bo złuszcza naskórek i pozwala lepiej wchłonąć np. balsamowi do ciała. Więc jeżeli ktoś chce mieć piękną oraz zdrową cerę, to naturalne kosmetyki są najlepsze, zawierają witaminy i w naturalny sposób dbają o skórę, nie podrażniając oraz nie wysuszając jej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 27-08-2021, 08:33
melka87 melka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 247
Domyślnie

Ja miałam problemy z trądzikiem i muszę przyznać że bardzo mi się poprawiła od czasu jak używam olejku cbd stąd - https://www.konopieizdrowie.pl/CBD. Można powiedzieć że to efekt uboczny całej kuracji, ale bardzo mi on odpowiada
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 29-08-2021, 20:13
paulinka89 paulinka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 139
Domyślnie

Pielęgnacja cery jest bardzo ważna, mi się bardzo dobrze spisuje ten krem https://www.permanent24.pl/pl/p/Krem...ream-50-ml/358 bardzo dobrze nawilża skóre i jest mega lekki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 30-08-2021, 05:20
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Słyszałyście o czymś takim jak pielegnica? Ja wczoraj na to trafiłam i zastanawiam się nad wprowadzeniem tego urządzenia u siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 30-08-2021, 09:55
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Dobra jakość nie jest przypadkiem. W przypadku cery podstawą jest nawilżenie skóry, które ma ogromne znaczenie. W tym wypadku liczy się dopasowanie i dobranie odpowiednich składników odżywczych.Dobre składniki i przede wszystkim kwestia dopasowania ich do swojej skóry to coś, na co zawsze warto zwrócić uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 30-08-2021, 17:59
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

zgadzam się, odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne to podstawa. Poza kremamy czy żelami oczyszczającymi warto też postawić na dobry płyn micelarny. Ja używam tego hialuronowego z linii facemed z Eveline Można go bez problemu kupić cw Rossmanie lub w Hebe. dobrze oczyszcza skórę, do tego dobrze ją nawilża
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.