kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > ¯YCIE > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 11-10-2018, 14:31
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domy¶lnie Zabieg infuzji tlenowej - s³ysza³y¶cie?

Hej dziewczyny
Potrzebujê Waszej pomocy, poniewa¿ jestem na etapie wyboru nowych zabiegów do swojego gabinetu kosmetycznego i chcia³bym Was zapytaæ, czy s³ysza³y¶cie mo¿e o infuzji tlenowej b±d¼ mo¿e same poddawa³y¶cie siê tego typu zabiegom? Je¿eli tak to jakie s± Wasze spostrze¿enia na jego temat, warto?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-10-2018, 08:52
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domy¶lnie

Wiesz co ja prowadzê gabinet kosmetyczny i w³a¶nie w ofercie mamy tak± opcjê jak infuzja tlenowa. Jest to bardzo efektywny zabieg, który ¶wietnie nawil¿a skórê na poziomie komórkowym oraz redukuje zmarszczki, które z wiekiem pojawiaj± siê coraz czê¶ciej. Jednak potrzebny jest do tego bardzo dobry sprzêt oraz kosmetyki dlatego ze swojej strony mogê ¶mia³o poleciæ http://www.dermaoxy.pl/ poniewa¿ to rozwi±zanie na pewno przyniesie oczekiwane efekty.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-10-2018, 09:04
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domy¶lnie

Równie¿ wydaje mi siê, ¿e propozycja któr± poda³a @Malwinka27 jest na ten moment najlepsz± opcj± która pod wzglêdem skuteczno¶ci dzia³ania oraz efektów pozwoli cieszyæ siê du¿± ilo¶ci± zadowolonych klientek do których sama nale¿ê poniewa¿ co jaki¶ czas poddajê siê temu zabiegowi i redukcja zmarszczek jest bardzo szybko widoczna.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-10-2018, 09:40
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domy¶lnie

Brzmi to bardzo ciekawie i chyba sama równie¿ sprawdzê na czym to dok³adnie polega oraz czy jest to zabieg trudny do przeprowadzenia b±d¼ pope³nienia b³êdu, czy jednak nie bêdê mia³a z tym ¿adnych wiêkszych k³opotów
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-10-2018, 14:53
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domy¶lnie

W ¿yciu nie s³ysza³am o czym¶ takim.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-10-2018, 22:21
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domy¶lnie

Ja jestem jak najbardziej za! Tylko oczywi¶cie do tego potrzebujemy ¶wietnej jako¶ci rozwi±zañ oraz twoich umiejêtno¶ci aby efekt by³ jak najbardziej zadowalaj±cy. Dlatego w zakresie infuzji tlenowej jestem zdecydowanie za http://www.dermaoxy.pl/ która powinna byæ wed³ug mnie przyk³adem jak to powinno byæ realizowane.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-10-2018, 09:52
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domy¶lnie

Dziêkujê Wam bardzo za pomoc W takim razie chyba bêdê musia³a zwróciæ na niego szczególn± uwagê skoro jest a¿ tyle pozytywnych odpowiedzi na jego temat. Je¿eli bêdziecie mia³y jeszcze jakie¶ ciekawe propozycje to mam nadziejê, ¿e siê ze mn± podzielicie bo tak± konkretn± zmianê planujemy od przysz³ego roku.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-01-2019, 13:35
edzia09 edzia09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domy¶lnie dermaoxy

Cytat:
Napisa³ Malwinka27
Wiesz co ja prowadzê gabinet kosmetyczny i w³a¶nie w ofercie mamy tak± opcjê jak infuzja tlenowa. Jest to bardzo efektywny zabieg, który ¶wietnie nawil¿a skórê na poziomie komórkowym oraz redukuje zmarszczki, które z wiekiem pojawiaj± siê coraz czê¶ciej. Jednak potrzebny jest do tego bardzo dobry sprzêt oraz kosmetyki dlatego ze swojej strony mogê ¶mia³o poleciæ http://www.dermaoxy.pl/ poniewa¿ to rozwi±zanie na pewno przyniesie oczekiwane efekty.

Odkopie troszkê temat, ja w swoim salonie DermaOxy wprowadzi³am niedawno i muszê powiedzieæ, ¿e to na prawdê ¶wietne rozwi±zanie. U nas klientki to pokocha³y. Dodatkowo dostali¶my bardzo dobry pakiet startowy i profesjonalne szkolenia. Mogê ¶mia³o poleciæ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-02-2019, 11:36
MalwinaB MalwinaB is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 40
Domy¶lnie

Mam bardzo wra¿liw± skórê twarzy. Nie moge równiez u¿ywaæ wszystkich kosmetyków bo ma uczulenie. Chcia³am troszkê odm³odzic skórê i bardzo dobrym zabiegiem dla mnie oka-za³a sie infuzja tlenowa, któr± wykona³am w ID Kosmetyka w Tychy ul. Batrorego 5
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-03-2019, 01:34
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domy¶lnie

medycyna estetyczna teraz tworzy takie opcje, ze to jest niesamowite. Mi pani doktor Zukowska w Lodzi wypelniala zmarszczki i do dzisiaj nie moge sie nadziwic jak piekna mam buzie
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.