kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-05-2015, 20:52
szubert88 szubert88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

ja karmiłam synka 4 tygodnie i te tygodnie był mekką ... on był wiecznie głodny a ja pogryziona i wycieńczona nie maiłm pokarmu wkoncu odpusicłam i przeszlismy na butle i wiem że to dobry wybór ja spokojna i on
moja bratowa urodziła blizniaki tydzien temu i nie karmi bo nie chce a ma pokarm ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-05-2015, 22:59
rzeski rzeski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja uważam, że powinno się karmić. Niektóre kobiety nie mają jak i to jest do zrozumienia, ale nie rozumiem kobiet, które nie karmią przez własne widzimisię. Dla żadnej kobiety nie jest to przecież przyjemne, ale czasem warto się przemęczyć dla dobra dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-06-2015, 11:53
superior superior is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Jeśli kobieta może karmić piersią to powinna to robić. Dla zdrowia dzidziusia, bo to jest w końcu najważniejsze. Ja uważam, że karmienie piersią bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka, wiadomo niektóre kobiety nie produkują pokarmu i nie mogą karmić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-06-2015, 11:18
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

To całkiem normalna sprawa, od wielu lat się tak karmi i zawsze znajdzie się ktoś komu to nie przypasuje. Przecież nawet w sklepie masz specjalny biustonosz do karmienia i podobne akcesoria, by było łatwiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-06-2015, 21:11
efercia efercia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Jak trzeba to trzeba. Nie można się nad tym rozwodzić. Trzeba to robić i trzeba przede wszystkim tak karmić. Małe dziecko potrzebuję tego później już z czasem tego oduczyć dziecka ale w pierwszym miesiącach życia to jest obowiązkowe takie i bardzo takie ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 14-06-2015, 00:05
geniuszek geniuszek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Oczywiście, że karmić jeśli jest możliwość. Oczywiście wymaga to wielu poświeceń, ale chyba warto zapewnić to co najlepsze naszemu dziecku prawda? Wszyscy w koło trąbią o korzystnym wpływie mleka matki na dziecko. Dodatkowo jest to oszczędność sama w sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-06-2015, 09:47
kamilka0036 kamilka0036 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

To tak na prawde wszystko zależy od Ciebie samej czy chcesz karmić i czy wgl masz pokarm . Bo jeśli masz go dużo, a dziecko się najada i przesypia te 2-3 godziny to karm piersią, natomiast jeśli twoje mleko mu nie wystarcz to przejdź na butelke.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-06-2015, 14:54
aneczka90 aneczka90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Oczywiście ,ze karmienie piersią to nie jest jakiś obowiązek. Te które uważają tylko i wyłącznie karmienie piersią to są albo matki polki ( tj moja teściowa) albo szkodac im wydawać pieniędzy na mleko .Zrób tak jak toie będzie wygodnie, najwyżej dopasujesz mleko modyfikowane do dziecka poprzez pediatrę i już
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-06-2015, 13:32
kasia87 kasia87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Piersią i jeszcze raz piersią. Przekonywaliśmy jedną osobę w rodzinie, aby karmiła piersią, bez skutku, wyśmiała nas. Dziecko ma teraz 5 lat, jest praktycznie non-stop chore, ona płacze, i mówi, że już nie ma siły, w szpitalu to prawie mieszka. Jasne, zaraz 100 babek napisze, że nie zawsze. Pewnie nie zawsze, ale opisuje przykład, który znam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-06-2015, 15:12
waleriuszo waleriuszo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

Wszyscy w koło mówią o zbawiennym wpływie mleka matki na dziecko. Dla mnie nie ma się nad czym zastanawiać, wiadomo wymaga to poświęceń, ale uważam, że warto żeby zapewnić dobry start naszemu maleństwu. Jeśli można karmić to dla mnie nie ma się nad czym zastanawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.