kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-07-2016, 19:57
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

na rozstepy sa dobre produkty od Mamas, maja krem albo olejek. Ja tego kremu używam, rozstępy są mniej widoczne bo skóra jest bardziej elastyczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-07-2016, 22:18
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Nie używałam tych produktów więc nie będę wypowiadać się o nich. Byłam w 2 ciążach i w każdej z nich dużo przytyłam i sama dobrze wiem jak trudno jest utrzymać skórę w dobrej formie. Mnie się to niestety nie udało i jędrność mojej skóry pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście udało mi się uniknąć rozstępów z czego bardzo się cieszę. Chciałabym poprawić elastyczność skóry zwłaszcza na brzuchu i na piersiach, bo tam jest najgorsza. Wiem, że nie uda mi się tego dokonać kremami i dlatego chcę zdecydować się na zabieg lub serię zabiegów. Myślałam o jednym z tych http://www.qclinique.pl/zabiegi/zabiegi-ujedrniajace . Jaki moglibyście mi polecić? Nie kosztują mało i dlatego chciałabym, żeby była to przemyślana decyzja i żeby moje pieniądze nie poszły w błoto.Doradzicie? Mnie osobiście wydaje się, że elektrostymulacja będzie najodpowiedniejszym zabiegiem dla mojego ciała, ale nie jestem tego pewna. Jak sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-08-2016, 11:08
AnnnkaP AnnnkaP is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 4
Domyślnie

Ja rok przed zajściem w ciążę zaczęłam intensywnie ćwiczyć dzięki czemu w trakcie ciąży i niedługo po porodzie mogłam kontynuować lekkie ćwiczenia. Od samego początku intensywnie nawilżałam skórę więc nie miałam zbyt wielkich rozstępów chociaż myślę, że jest to też uwarunkowane genetycznie- moja mama- 3 ciąże i zero rozstępów. Jedyne z czym miałam problem to blizna po nacięciu krocza. Z kilku wypróbowanych specyfików najlepiej sprawdziła się maść regenerująca kupiona w aptece- http://cutishelpmimi.pl/nasze-produk...jaca-cutishelp . Wydaje mi się, że przyspieszyła gojenie a na pewno złagodziła świąd. Pytajcie w aptekach o CutisHelpMimi. Czasem widuję ją w w fajnej promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-08-2016, 12:44
Dominikas's Avatar
Dominikas Dominikas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 29
Domyślnie

Kluczem są mądre ćwiczenia ogólnorozwojowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-08-2016, 20:15
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Dobrym sposobem na schudnięcie jest też mądrze zaplanowana dieta redukcyjna, możną np. zamówić specjalny catering z http://slim-diet.pl/dieta-1000-1200-1500-2000-kcal/ obliczony na konkretną ilość kalorii, co wy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-08-2016, 11:16
rabarbarka rabarbarka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 3
Domyślnie

ja cisnę treningi regularnie, już 5kg za mną, a przybrało mi się jakieś 9 w ciąży. ale powoli do przodu. no i nawilżanie skóry, bo rozstępów się trochę narobiło, ale nie tak tragicznie jeszcze. na te polecam kremik z mama's, bo super nawadnia się skóra i robi się taka elastyczna i delikatna w dotyku smarowałam całą ciążę i teraz też, bo fajnie pachnie i nie robi tłustych plam na ubraniach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-09-2016, 13:36
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

No trzeba o siebie cały czas dbać. Nie mam na myśli tylko siłownie oraz diety ale także i pielęgnację naszego ciała. Dobry makijaż oraz zadbane paznokcie to połowa sukcesu. A dzięki kosmetykom z oferty http://www.ezebra.pl/product-pol-514...AKCESORIA.html Możemy sprawić że zawsze, w każdych warunkach bedziemy wyglądać na prawdę zjawiskowo. Polecam to bardzo gorąco bo dzięki temu będziemy mogły poczuć się wyjątkowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-10-2016, 15:25
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Rozstępy to zmora wielu kobiet - pojawiają się nie tylko po ciąży. Sama walczyłam i żadne kremy nic mi nie dawały. Zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie. Jestem obecnie po dwóch zabiegach i widać znaczną poprawę. Warto poczytać o tym rozwiązaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-10-2016, 12:04
stepow's Avatar
stepow stepow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 1
Domyślnie

Super, dzięki za wszystkie porady
__________________
konta bankowe porównanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 04-11-2016, 09:42
AlinaMalina AlinaMalina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1
Domyślnie

ja bym chciała, zeby się udało. ale tak różowo nie jest
__________________
Kosmetyki micelarne - czym są i jak działają.

Piękno jest w Tobie, pozwól sobie je odkryć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.